Niezidentyfikowany obiekt zarejestrowany w filmie NASA z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W ciągu ostatnich lat NASA została wiele razy posądzona o ukrywanie dowodów na obecność pozaziemskich bytów. Kolejną kontrowersję wzbudził niezidentyfikowany obiekt, który znalazł się w kadrze filmu z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tej wpadki nie udało się ukryć, ponieważ nagranie było transmitowane na żywo.

W ciągu ostatnich lat obserwacje transmisji z MSK znacznie wzrosły i coraz więcej ludzi śledzi poczynania NASA w nadziei na odkrycie ostatecznego dowodu na istnienie obcych, którzy odwiedzają Ziemię.

 

Odkąd Międzynarodowa Stacja Kosmiczna otrzymała swoje kamery nagrywające w jakości HD, otworzyła się możliwość obserwacji działań astronautów przez zwykłych ludzi. Spowodowało to istny wysyp filmów przedstawiających rzekome UFO. Mimo to wiele z nagrań publikowanych przez Internautów jest pomyłką, zwykle są to odbicia aparatu, błędy przetwarzania nagrania lub kosmiczne śmieci dryfujące w próżni.

Niedawno w Internecie pojawił się inny film, który wywołał burzę wśród osób poszukujących dowodów na życie pozaziemskie na podstawie śledzenia filmów z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Obiekt, o którym mowa, został zarejestrowany przez MSK, a rzecznicy NASA zdążyli już wydać oświadczenie, że widoczny na filmie cień rzuca jedna z wielu kamer. Ciekawym jednak pozostaje fakt urwania się filmu kilka minut po wyświetlaniu obrazu. 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

"Moglibyśmy się skupić i na

"Moglibyśmy się skupić i na innych celach rewolucji ufonautycznej, albo na samym procesie jaki ma doprowadzić do pojawienia się nowych "nefilimów", jednak będzie to tylko sygnalizowaniem zagadnień z dziedziny obecnie stosowanej inżynierii społecznej (inteligencji obcych), prowadzonych bardzo delikatnie i niepostrzeżenie, małymi kroczkami. Otóż żeby pojawiły się w naszych miastach, wsiach, czy instytucjach humanoidalne istoty ufonautyczne, należy tak modyfikować zdrowe ludzkie umysły, by te zaakceptowały całkowitą odmienność tych stworów (potworów) !"

http://popotopie.blogspot.com/2017/08/ludzie-acheiropoietos-nie-ludzka-reka.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj