Niezidentyfikowany obiekt został uderzony dwukrotnie błyskawicami

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W pobliżu miejscowości El Paso w stanie Teksas, miała miejsce ciekawa obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego. Ujawniła go błyskawica podczas trwającej tam burzy, do której doszło 8 lipca  bieżącego roku.

 

Na nagraniu udostępnionym w sieci społecznościowej YouTube, widać burzową scenerię.  W pewnym momencie można również dostrzec jasny punkt na niebie. Po chwili zostaje on uderzony dwukrotnie przez wyładowania atmosferyczne i znika.

 

Dopóki nie wiadomo czym był ten jasny punkt trafiony przez dwie błyskawice, zupełnie uprawnione jest nazywanie tego niezidentyfikowanym obiektem latającym, czyli UFO. Nie była to zresztą pierwsza tego typu obserwacja. Dziwne zjawiska towarzyszące z burzom występują od zarania dziejów.

 

Poszukiwacze bardziej racjonalnych wyjaśnień pewnością będą sugerowali, że jasny punkt to samolot podchodzący do lądowania i uruchamiający reflektory. Jeśli jednak tak jest to został trafiony dwukrotnie Za pomocą bardzo silnych piorunów, a to zawsze bardzo niebezpieczna sytuacja, która może doprowadzić do tragedii

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika angelus maximus rex 2

Bzdura... "...W pewnym

Bzdura... "...W pewnym momencie można również dostrzec jasny punkt na niebie. Po chwili zostaje on uderzony dwukrotnie przez wyładowania atmosferyczne i znika...."

Nikt nie jest w stanie odebrać zmysłami w co uderza błyskawica, lub co emituje błyskawicę. To był piorun  kulisty, który eksplodował błyskawicami... Pojawienie się błyskawicy to efekt wtórny przepływu ładunku elektrycznego.

Ładunek elektryczny emitowany jest z Ziemii do chmur a nie odwrotnie...

Piorun to nie pocisk karabinowy...

Skomentuj