Niezidentyfikowany podwodny obiekt dostrzeżony z pokładu samolotu!

Kategorie: 

Źródło: Google Maps/Sky and Space

Dość nietuzinkowa obserwacja USO czyli tak zwanego niezidentyfikowanego obiektu podwodnego, miała miejsce z pokładu samolotu kierującego się w stronę Los Angeles. Obiekt został uchwycony przez jednego z pasażerów, który zdołał uwiecznić go za pomocą swojego telefonu komórkowego.

Wykonany przez świadka zdarzenia film, przedstawia niezidentyfikowany cień poruszający się po Morzu Japońskim. Sama rejestracja zdaje się być o tyle ciekawa, że USO porusza się na niej o wiele szybciej niż samolot na pokładzie którego ją uwieczniono. 

Samoloty, przemieszczają się zwykle z prędkością około 1000 km/h, a zatem coś co porusza się szybciej od nich i to nie w powietrzu a w wodzie ma prawo wywołać pewnego rodzaju konsternację. Wielu sceptyków uważa więc, iż pozornie większa prędkość USO to jedynie iluzja a ciemny kształt na wodzie to poprostu cień samego samolotu. 

Nie można również wykluczać, że wspomniany ruch może być rezultatem zmiany układu odniesienia dla świadka zdarzenia, a samo USO faktycznie istnieje, z tym że jest stacjonarne. Niestety, ale nie dysponujemy odpowiednią ilością dowodów aby ferować wyrokami w tej sprawie. A obserwacja znad Morza Japońskiego może być uznana zarówno za przykład jakiejś nieznanej technologii wojskowej do eksploracji mórz i oceanów, błędnej interpretacji jakiegoś zjawiska naturalnego czy też może ślad po istnieniu nieznanej nam cywilizacji technicznej.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Czerep

Sporo filmików na youtubie

Sporo filmików na youtubie jest nagrywanych przez amerykanskich idiotów niestety. Spytać amerykańskiego debila skąd pochodzi jedzenie na stole, odpowie, że ze sklepu. Dalej jego mózgownica nie sięga. Co drugi z nich bierze Prozac na depresje, albo pali Maryche. Stąd wszystko dla nich jest podejrzane.  

Portret użytkownika moon fake

Bzdura goni bzdurę i się je

Bzdura goni bzdurę i się je powtarza. Mars mógł nigdy nie być żywą planetą i nigdy nie mieć magnetosfery tak silnej jak Ziemia .Jest niewiele wiekszy od Ganimedesa który magnetosferę ma .To znaczy że Ganimedes też był żywy i zamieszkały?.Albo Merkury?  Dont łory , to tak nie działa. Tak samo księzyc nigdy kulisty by nie powstał w wyniku oderwania się od czegoś. To logika wskazuje. Jakiś cień myślenia. 

Skomentuj