Niezidentyfikowany pojazd na nagraniu z 1949 roku

Kategorie: 

Fenomen UFO to nie jest coś, co eksplodowało w czasach najnowszych. Jest bardzo wiele przypadków, gdy obserwacje UFO były brane za interwencje boskie. Są nawet opisy bitw UFO w średniowiecznych kronikach. Oficjalnie uznaje się jednak, że początek fenomenu znanego, jako UFO lub po polsku NOL to rok 1946. W Internecie pojawił się właśnie film przedstawiający nagranie dziwnego pojazdu rzekomo wykonane w 1949 roku.

 

Nie można powiedzieć ze stuprocentowa pewnością, czy jest to rzeczywiście prawdziwy latający spodek oraz czy film wykonano w 1949 roku jak można wyczytać w opisie. Jest to jednak z pewnością ciekawe nagranie, które może być uznane za dobry materiał do analiz.

 

Być może jest to też dowód na przejęcie przez Amerykanów technologii antygrawitacyjnych opracowywanych przez niemieckich naukowców. Może to być też równie dobrze pojazd przejęty po katastrofie w Roswell, która, o ile wierzyć datowaniu tego nagrania, wystąpiła dwa lata wcześniej.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SAH

Wszystko jest możliwe . Nawet

Wszystko jest możliwe . Nawet to że na węgiel napędzane były wtedy Wink ale tak poważnie . jedno jest pewne że film zawiera widoki z wielkiego kanionu w USA . a pojazd ???? dziwnie wolny i tak jak by spadał tracił moc . Może faktycznie ludzie uczyli się latać takim pojazdem po przejęciu jego od obcych . Tak to wygląda .....

Strony

Skomentuj