Niezidentyfikowany samolot przez kilka dni krążył wokół kanadyjskiego miasta

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Niezidentyfikowany samolot przez kilka dni krążył nad kanadyjskim miastem Kingston. Mieszkańcy zaczęli zastanawiać się, czy może być to zapowiedź jakiegoś istotnego zdarzenia.

Kingston jest miastem znajdującym się nad jeziorem Ontario u ujścia rzeki Świętego Wawrzyńca. Można się tam dostać w kilka godzin ze wszystkich głównych kanadyjskich metropolii: Toronto, Ottawy czy Montrealu.

Od kilku dni mieszkańcy Kingston dostrzegają minimalnie oświetlony samolot, latający nad miastem pod osłoną ciemności. Najciekawszy w całej sprawie może być fakt, że żadne służby ani oddziały wojskowe nie wzięły odpowiedzialności za aeroplan. Jaka jest prawdziwa geneza zdarzeń na niebie nad Kingston?

Lokalna gazeta, Kingston Whig Standard, poinformowała, że otrzymała wiele e-maili i telefonów, dotyczących obserwacji niezidentyfikowanego samolotu. Jak relacjonuje jeden z mieszkańców, Doug Stewart, samolot zdaję się krążyć nad miastem jedynie po zmroku:

To bardzo tajemnicze. Czasem słyszę te odgłosy o 2 lub 3 w nocy, a czasem w godzinach wieczornych, między 18 a 20. Podczas niektórych nocy dźwięk jest stały, a innym razem pojawia się i zanika, co może świadczyć o tym, że samolot krąży po całej okolicy.

Inni świadkowie ocenili, że samolot porusza się na wysokości około 1000-1500 metrów nad ziemią i wydaje się okrążać ten sam obszar co 5 minut. Wielu mieszkańców zupełnie naturalnie założyło, że samolot jest własnością pobliskiej bazy wojskowej Trenton, która jest zarazem największą bazą lotniczą w całej Kanadzie. Przedstawiciele placówki publicznie zaprzeczyli jednak, by aeroplan należał do nich.

 

Podobny komunikat wystosowała policja, która również odmówiła podania opinii publicznej jakiejkolwiek deklaracji o możliwym pochodzeniu samolotu. Mając tak mało informacji, mieszkańcy Kingston pozostają w ciemności i nadal nie wiedzą, jaki samolot przelatuje nad ich głowami i do kogo należy. Czy nieujawnione i niezidentyfikowane maszyny mogą poruszać się w przestrzeni publicznej bez żadnej reakcji ze strony władz, które dodatkowo starają się zbagatelizować problem? Cała sytuacja przedstawia się niezwykle tajemniczo.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

W Kanadzie spora diaspora

W Kanadzie spora diaspora Wink dUPAińców, co po wojnie przed słuszną karą uciekli... Do dziś swoich zwyrodnialców neobanderowskich stamtąd kasą wspierają. Może to przemyt UPAdlińców do swoich przed poborem na wojnę z (baczność!) Rosją (spocznij!)? Do tej pory tchórze-dzieciobójcy spier***ali do Polszy, ale prezydĘt Juda prawie że Ukropolin już z Patroszenką utworzył, więc trochę się zrobiło za blisko do banderWKU, więc pewnie teraz do dziadków-"herojów" do Kanady zdupcają po nocy...

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo ciekawy temat. Ten

Bardzo ciekawy temat. Ten fenomen to może być jakieś UFO, które się zmorfowało-shylemorfizowało i wygląda jak samolot, albo samoloty. Wszyscy pamiętamy co się stało w Smoleńsku, ale nie wszyscy wiedzą co się stało po mordzie smoleńskim ! Będziecie zaskoczeni sytuacją jaka się wyłania. Proszę rozpowszechniajcie ten film bo Polacy zasługują na prawdę ! Po tym filmie będziecie zdziwieni i zrozumiecie wiele anomali jakie się pojawiają w polskim życiu ! Od dziesięcioleci nie dostrzegamy okupantów, są niewidoczni dla ludzi !

Duchowe tajemnice polskojęzycznych politykow - Kaczyński przybywa zza grobu !

https://youtu.be/HGmCX_fgjzI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj