Nieznane obiekty w pobliżu Słońca. Czy to kolejny dowód na "słoneczną autostradę"?

Kategorie: 

Źródło: NASA

Tego samego dnia i prawie w tym samym czasie satelity NASA uchwyciły dwa nieznane obiekty przelatujące obok Słońca. Tajemnicze trójkątne struktury były wyraźnie widoczne w pobliżu naszej dziennej gwiazdy. Do wspomnianych incydentów, doszło jeszcze w październiku 2019 roku. Ujęcia o numerze seryjnym A AIA 304 2019-10-22 oraz A AIA 335 2019-10-22 miały miejsce dzięki nagraniom z instrumentu Satellite Stereo.

 

Obserwacje dziwnych obiektów w okolicach Słońca nie są czymś niezwykłym dla osób, które interesują się tematyką UFO. Co jakiś czas pojawia się dziwny kształt lub zagadkowa formacja gazu która zostaje okrzyknięta mianem statku matki i staje się tematem do rozmów na kilka nadchodzących dni.

 

Każdy incydent tego typu, służy za paliwo do snucia teorii, jakoby Słońce jak i każda inna gwiazda, były w istocie częścią transgalaktycznej sieci transportowej. Do takich wniosków dochodzi garstka osób na świecie, które tłumaczą w ten sposób setki obserwacji w okolicach Słońca.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Nie są to formacje gazowe

Nie są to formacje gazowe lecz wielkie UFO - statki matki. W 1965 roku na farmie w Wenezueli lądowało UFO i goście urządzili sobie dłuższą pogawędkę z gospodarzami gdzie naświetli sprawę podróży międzygwiezdnych i obserwacji planet zamieszkałych przez cywilizacje na niskim poziomie rozwoju . A ta farma to była większa firma zajmująca się końmi i akurat gościła ustosunkowane figury . Dzięki temu sprawa nie została wyśmiana lecz wydostała się do mediów.

Skomentuj