Nieznane struktury na zdjęciach z chińskiego łazika

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Obecnie na Księżycu znajduje się chiński łazik Yutu, który przesyła na ziemię bardzo interesujące zdjęcia z powierzchni srebrnego globu. Już na samym początku okazało się, że kamery zamontowane na tym urządzeniu przekazują nieco inne kolory niż te znane ze zdjęć z NASA. Teraz okazało się, że zidentyfikowano na nich jakieś nieoczekiwane struktury.

 

W tej chwili chiński łazik nie pracuje. Pozostaje on w trakcie kilkunastodniowej hibernacji, aby przeczekać księżycową noc. Przedtem jednak zdołał sprawdzić swoje systemy i przesłał kilka zdjęć, z których zbudowano panoramę. To właśnie jedno z tych zdjęć zawiera coś, co wygląda jak niewielka piramida.

[ibimage==20041==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tego typu struktury geologiczne, przypominające ostrosłup czasami występują w naturze, ale przeważnie są wynikiem obróbki. Czegoś takiego po prostu nie ma prawa być na powierzchni Księżyca dlatego wzbudziło to nieskrywane zainteresowanie ekspertów od poszukiwań śladów obecności obcych cywilizacji.

[ibimage==20042==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście tego typu znaleziska mają też sporo adwersarzy, którzy zwykle wyśmiewają wszelkie fotograficzne dowody wskazujące na istnienie rzekomych śladów bytności innych cywilizacji na Marsie czy Księżycu. Dla takich osób każda z tego typu spraw to przede wszystkim efekt wybujałej wyobraźni.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nation

Mój fotoaparat jest z dolnej

Mój fotoaparat jest z dolnej półki, ale zdjęcia jakie nim robię są o wiele lepsze od tych prezentowanych przez NASA, ufologów i innych wyznawców kosmitów. Mogę im wypożyczyć odpłatnie, miałbym na kupno lepszego aparatu.

Portret użytkownika H.R.

Można mieć wątpliwości, czy

Można mieć wątpliwości, czy to prawdziwe, czy ściema, ale ... . Księżyc ma w wydaniu NASA pewną zbieżność z Marsem. NASA tak samo kłamie w sprawie Księżyca, jak i w sprawie Marsa. Okazało się, że kolory świata na Marsie są takie same, jak na Ziemi, a nie pomarańczowe. Jest też pewien drobiazg, na który nikt nie zwraca uwagi, nawet samo NASA to przeocza. NASA pokazując komputerową symulację lądowań sond kosmicznych na Marsie, zawsze pokazuje końcową fazę lądowania na Marsie przy użyciu spadochronów, choć podobno na Marsie nie ma atmosfery, jak twierdzi NASA. Brak jest atmosfery, ale sondy hamują spadochronami??? Hamują nimi, bo jest tam atmosfera. Potwierdza to słynne zdjęcie, na którym widać lecący na dużej wysokości, z dużą prędkością w locie całkowicie poziomym obiekt pozostawiający smugę kondensacyjną na niebie Marsa.  Na Marsie, gdzie nie ma atmosfery.

Portret użytkownika RW

Na Marsie JEST atmosfera,

Na Marsie JEST atmosfera, oczywiście jednak nie tak gęsta jak na Ziemi i nie o takim samym składzie chemiczym. Atmosfera marsjańska pozwala na znaczne wyhamowanie lądownków, ale nie do końca, stąd w końcowej fazie lądowania konieczne są albo specjalne osłony (balony amortyzujące upadek) albo silniki hamujące.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Pamys

Należy wziąść pod uwagę

Należy wziąść pod uwagę śmieci kosmiczne czyli pozostałości po poprzednich satelitach czy samych rakietach nośnych z których część krąży po orbicie, część spadła na Ziemię, a część zaczyna pomału zaśmiecać księżyc. I będzie tego coraz więcej.

Portret użytkownika JD

Robią co mogą, żeby nic nie

Robią co mogą, żeby nic nie pokazać. Jeśli coś zobaczymy, to przez pomyłkę.
 
Aparaty i jakość tych zdjęć, to jakby zastosowana  technika sprzed stu lat. Za grosze można kupić sprzęt robiący zdjęcia znacznie lepszej jakości. Czyli jest to wszystko celowe działanie maskujące.

Portret użytkownika Destyny

d*pa twoja w menu tego

d*pa twoja w menu tego odtważacza masz taki trybik wciśnij go to on ci pokaże w jakich ty pikselach oglądałeś pokaże ci też na jakie piksele możesz zmienić dopiero potem komentu ten filmik

Portret użytkownika meh Mehu

Musiałbys się wgłębic w

Musiałbys się wgłębic w podstawy fotografii. Wiem tylko tyle,że na nagraniach tego typu rzadko widać gwiazdy, bo żeby światło z gwiazd dotarło do obiektywu kamery trzeba by robić 'naświetlanie'. Na nagraniach tak słabej jakości jaką dostaje społeczeństwo nie ma co wymakać zbyt dużo szczegółów...

Strony

Skomentuj