Nieznane stworzenie sfotografowane w USA

Kategorie: 

Tajemnicze stworzenie sfotografowane w New Jersey

Zwierzę nieustalonego gatunku uchwycono w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Stworzenie przemieszczało się właśnie po drewnianym płocie jednej z posesji. Osobnik miał ciemnego koloru umaszczeni i długi ogon. Niektórzy uważają, że jest to mityczna Chupacabra, istota, która jest obwiniana o liczne ataki na zwierzęta domowe i hodowlane.

 

Stwór wygląda na tyle niesamowicie, że wieści o nim bardzo szybko rozeszły się w sieciach społecznościowych czyniąc z niego gwiazdę Internetu. Nie wiadomo, co to za zwierzę, ale racjonaliści upierają się, że to nie jest żaden nowy gatunek tylko ogolona wiewiórka. Trzeba w tym momencie nadmienić, że wiewiórki w USA są dużo większe niż te spotykane w parkach w Europie, dlatego hipoteza ta wcale nie jest tak bardzo nieprawdopodobna. Z drugiej jednak strony trudno uwierzyć, że ktoś byłby w stanie pozbawić futra takie stworzenie robiąc to tylko dla zabawy.

 

Inne, bardziej paranormalne wyjaśnienie dla tej tajemniczej istoty jest takie, że rzeczywiście możemy mieć do czynienia z jakimś krypto-zwierzęciem, które pojawiło się w okolicy siedzib ludzkich. Cala fala zgłoszeń dziwacznych stworzeń wyglądających według świadków podobnie do tego z New Jersey mieliśmy niedawno na wschód od Polski, na Ukrainie i na Białorusi. Pojawiły się nawet sugestie, że są to istoty przybywające do naszej rzeczywistości z innego wymiaru poprzez portale międzywymiarowe.

 

Trudno powiedzieć czy to przypadek tego typu czy też mamy tu do czynienia ze sprytnym fałszerstwem wykonanym kosztem nieszczęsnej przerośniętej wiewiórki. Jak zawsze decyzje pozostawiamy czytelnikom.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

mówisz i masz: niestety

mówisz i masz:
[ibimage==18089==50_procent==Oryginalny==self==null]
niestety zwierze nie spodziewało się że ktoś specjalnej troski będzie o nie pytał no więc nie zdązyło odpiąć
"dozownika balansu"...
ps. a jak tam Twój Pasjonat domózgowy dozownik glukozy?
dalej zastrzyki... czy może już masz na stałe własną kroplówkę?

Strony

Skomentuj