Nieznane zwierzę jak chupacabra, pije krew zwierząt w Kraju Permskim

Kategorie: 

Nieznana bestia zadusiła trzynaście królików w Kraju Permskim w Rosji. Sprawę nagłośnili dziennikarze z Kudymkaru.

 

Incydent miał miejsce 23 czerwca. Zdaniem właścicieli zwierząt, w okolicy znowu pojawiła się chupakabra – kozi wampir.

„W zagrodzie u moich rodziców pies ujadała całą noc. Rano odkryliśmy przerażający widok” – powiedział mieszkaniec Aleksander Ermakow w wywiadzie udzielonym kanałowi Rosija 24.

Mężczyzna hoduje króliki od kilku lat. Nieznana istota wkradł się do jego ogrodu w nocy, wyrywając metalowe zabezpieczenia klatek. Następnie zabiła wszystkie króliki i wyssała z nich krew.

Wcześniej w Kudymkarze i w okolicach wsi Juszwiński nieznane zwierzę wielokrotnie zabijało kury, króliki, owce i kozy. Jesienią ubiegłego roku myśliwi znaleźli na obszarze lokalnej ciepłowni trupa dziwnej istoty.

„Stworzenie udusiło się dymem. Po bliższym przyjrzeniu się, widać w niej było podobieństwo do kangura, wielkości dużej wiewiórki. Zwierzę posiadało silne i długie kończyny przednie, bardzo wąski, ale za to długi ogon, pozbawiony sierści. Skóra znalezionej chupakabra miała kolor czerwony” – powiedział jeden z myśliwych dziennikarzom portalu 59.ru

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Jak podała INTERIA.pl:

Jak podała INTERIA.pl:  Znaleziono 3 martwe daniele w okolicach ul. Warzywnej w Częstochowie (dwa w ubiegłym tygodniu, trzeci dziś). Z pierwszych ustaleń wynika, że mogły zostać zagryzione. Powiatowy lekarz weterynarii zlecił dodatkowe ekspertyzy w Warszawie. Daniele mają ślady ugryzień oraz uderzeń -  powiedziała RMF FM pani Joanna Lazar, rzecznik policji w Częstochowie. Podejrzewa się, że uderzenia są skutkiem poobijania się danieli o ogrodzenie ze strachu....Tak więc i u nas COŚ grasuje i w tym samym miejscu było już dwa razy na łowach.

Portret użytkownika Fanka1

Uzupełnienie w sprawie

Uzupełnienie w sprawie zabitych danieli. W Częstochowie poszła plotka, ze to zrobiła puma. Mieszkańcy ul. Warzywnej w Częstochowie twierdzą, że łupem pumy oprócz danieli padło kilkadziesiąt kur. Badania nie potwierdziły jednak, że zwierzęta zagryzła puma. Władze chcą podjąć działania mające chronić mieszkańców. W okolicy ma być ustawiona pułapka, być może pojawią się też kamery termowizyjne. Jest to informacja z onet.pl z dnia dzisiejszego.

Portret użytkownika b@ron

trzynaście królików ???...a

trzynaście królików ???...a podobno nie należy być przesądnym...a tu trzynaście królików miało pecha...a co do wysysania krwi przez czupakabrę...to królik to takie dziwne stworzenie...że jak mu podgryźć gardło to krew z niego wycieknie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika micekrabin

'w okolicach wsi Juszwiński

'w okolicach wsi Juszwiński nieznane zwierzę wielokrotnie zabijało kury, króliki, owce i kozy'

W okolicach wsi Polska, znane zwierzeta codziennie kradna nam jedzenie z talerzy, smieja sie z nas w mediach  za nasze pieniadze,  a zlapane na goracym uczynku rozkladaja rece i smieja sie jeszcze glosniej.  Polskie lasy - sprzedane
wegiel - sprzedany 
honor - oddany za darmo 

 
zajmijmy sie jednak czupakabra w rosji ktora to przyuwazyl  znany ruski l farmer siergiej.  oprocz wczesniej wymienionych koz, krow, kur i zony widzial on w zyciu wiele... i wie ze to byla ona CZUPAKABRA i TO ONA TA WLASNIE CZUPAKABRA DA NAM PRZYSZLOSC PRACE JEDZENIE I SPOKOJNA STAROSC ! 

pozdrawiam 
 

Portret użytkownika baca

no no... było już tyle

no no... było już tyle sTalinowskich artykułów o czupakabrze, że można już je na spokojnie sklasyfikować na kilka głownych gatunków:
1. Czupakabra
2. Czupakabra Dwa
3. Czupakabra Kontra Kurnik
4. Zemsta Czupakabry
5. Czupakabra Kontratakuje
6. Powrót Czupakabry
I ten dzisiejszy artykuł zakfalifikowałbym jako gatunek czwarty - podrodzaj "A" - Zemsta Czupakabry Która Kontratakuje

Strony

Skomentuj