Nieznany drapieżnik trzyma w strachu mieszkańców Czelabińska

Kategorie: 

Mieszkańcy jednej z dzielnic w północno - zachodniej części Czelabińska mówią o nieznanym zwierzęciu, które grasuje w okolicznym lesie. Zdaniem Iriny Imanowej, która często chodzić z psem na spacery, „zwierzę jest niezidentyfikowane, ale to na pewno bardzo groźny drapieżnik”, podają Novosti Segodnia.

 

Kobieta rozglądała się uważnie. Myślała, że jej niemały pupil przestraszył się innego dużego psa. Okazało się jednak, że to nie był przypadek. W lesie czaiło się coś innego…

„Ja zawsze chodzę w lesie z psem i wszystko było normalne” - mówi Irina – „Ale kilka dni temu, mój pies zaczął się dziwnie zachowywać. Podkulił uszy, mocno przytulił się do mnie. Ewidentnie się czegoś mocno przestraszył”.

Okoliczni mieszkańcy są przekonani, że w ich lesie zamieszkała legendarna chupakabra. W Rosji w mediach informacje na temat wyglądu tego mitycznego zwierzęcia pojawiały się dość często w ostatnich latach, choć niektórym ludziom w Europie może wydawać się to nieprawdopodobne.

Irina Imanowa jest poważnie zaniepokojona. Las znajduje się w pobliżu jej domu. W okolicy jest przedszkole, kilka placów zabaw dla dzieci, a niektórzy mieszkańcy spacerują z psami i trzymają różne przydomowe zwierzęta. Wszyscy czuja się zagrożeni. Dotychczas nie ujęto jednak jeszcze tajemniczego stwora.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Może to ten transformers,

Może to ten transformers, który przyleciał w meteorycie czelabińskim. Wylazł z jeziora po roztopach i zaczął podróż w kierunku miejsca przeznaczenia. Jakiego miejsca? Tego dowiemy się już w następnym odcinku.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj