Nieznany obiekt nad Ksieżycem, uchwycony za pomocą teleskopu

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do ciekawej obserwacji doszło 13 lutego i dokonano jej za pomocą amatorskiego teleskopu. Oprócz Księżyca w polu widzenia pojawiło się coś jeszcze co było wyraźnie w ruchu względem tarczy księżycowej.

 

Nagranie zawdzięczamy internaucie ZeroPointUFO, który podzielił się nim ze światem. Widać, że film wykonano za pomocą kamery internetowej zamienionej w elektroniczny okular teleskopu. Można pokusić się o podejrzenie, że widać tam jakieś dwa światła na tle Księżyca.

 

Zwykle gdy ogląda się tarczę księżycową najlepiej robić to wtedy, kiedy Księżyc nie jest w pełni tylko w formie tak zwanego sierpu. W tym wypadku mamy do czynienia z taką obserwacją. Gdy widać tylko część tarczy kontrast przy brzegach jest najlepszy, tylko, że linia cienia powinna być jasno odznaczona i nie są oczekiwane jakiekolwiek jasne obiekty po zaciemnionej stronie Księżyca, bo niby skąd miałyby być?

 

Tym razem jednak widać, że coś wyraźnie jaśnieje i w trakcie trwającego 7 minut nagrania to światło zmienia pozycję, tak jakby lądowało na powierzchni Srebrnego Globu. Wszystko wygląda dość przekonująco i może to być ciekawy przypadek do przyszłych analiz.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ja1900

raczej było to zwykłe

raczej było to zwykłe zakrycie gwiazdy przez Księżyc, około godziny 22 Księżyc zakrył gwiazdę 60 Cnc o jasności 5 mag. Autor mógł to po prostu uchwycić. Wszystko też zależy od położenia obserwatora i czasu obserwacji.
Obiekt się nie poruszał tylko Księżyć, który codziennie przesówa się o 15 stopni w kierunku wschodnim

Portret użytkownika baca

o tu jest ta moja a więc

o tu jest ta moja a więc autentyczna fotka ktorą zapowiadalem na której widać jak oczyszczony z chemitralsów ślad po ufo pokrywa na nowo samolocik NATO nową porcja oprysków lecąc dokładnie jego śladem (trzeba kliknąc aby powiekszyć)
a teraz pewnie przyjdzie profesor Borek i będzie nam tu ładnie opowiadał że to nie jest samolot i opryski tylko dwa asteroidy lecą tym samym śladem Smile
fotka zrobiona w Polsce (nad sklepem ze śrubkami Leroy Merlin) - co chyba widać
Borek - tak więc już możesz zacząć kłamać...

Portret użytkownika benet

Kuźwa ja na prawdę muszę

Kuźwa ja na prawdę muszę częsciej patrzec w górę Smile  nad głowami rozpylają nam trujący aerozol , dokonują setki prób jądrowych ,nie wspominając o wyciekach radioaktywnych a nam wciskają kit o Co2 ,a Co2 to kolejna światowa farsa 

Portret użytkownika Rubin

Nie wiem czy zagladasz do

Nie wiem czy zagladasz do poprzednich swych wpisów wiedz pozwoliłem sobie przekleić moja odpowiedz do Ciebie:
Baca Bacuniu Bacuniuniusiu i nic się u mnie nie zmieniło w moich poglądach. W dalszym ciagu jestem Słowianinem  o Haplogrupie Y-dna  R1a1 i nie sądzę  aby do końca mej bytności w mym pojeździe biologicznym dla mej duszy zwanym ciałem cosik się zmieniło.  Bacuniuniusiu znamienita istoto wszechświatowa  bytująca obecnie  w wymiarze ziemskim zważ ,że to co dobre dla Ciebie , Twojego punktu pojmowania i doświadczania bytności już nie koniecznie musi być dobre dla mnie i innych i na odwrót . Wiec korzystam w swym życiu co mi jest bliskie mym odczuciom w mym pojmowaniu dobra. Nie ważne jest dla  mnie czy to Homuś napisał czy ktoś inny ,ważne że coś pożytecznego dla siebie z tego artykułu wyłuskałem i przez to staje się lepszym człowiekiem z szacunkiem i miłością bezwarunkowa w sercu do innych istot ,oraz z tolerancją i zrozumieniem do otaczającej mnie rzeczywistości. Pozdro  dla Ciebie i innych czytających ,którzy być może znajdą n w sobie tyle pokory i odwagi aby zakopać swe EGO! Ps…  w każdej historii, bądź to opowieści jest kilkadziesiąt procent prawdy wystarczy ja wyłuskać z całości.

Portret użytkownika kurs c.

"...Chcesz wolności ciała czy

"...Chcesz wolności ciała czy umysłu? Bo obu miec nie możesz. Którą z nich cenisz? Która jest twoim celem? Bo jedną widzisz jako środek, zaś drugą jako cel. A jedna musi służyć drugiej i prowadzić do jej dominacji, zwiększając jej ważność przez zmniejszanie swojej własnej. Środki służą celowi i gdy cel jest osiągany, wartość środków zmniejsza się, zanikając zupełnie, gdy zostaną rozpoznane jako bezużyteczne. Nie ma ni jednego, kto by nie tęsknił do wolności i nie usiłował jej odnaleźć. Będzie przeświadczony, że jest możliwa dla ciała lub umysłu i pozostałe uczyni sługą swojego wyboru jako środka jej odnalezienia....."

Portret użytkownika pako1205

Fotka cacy,ale czy świecące

Fotka cacy,ale czy świecące "od tyłu" samolotu Słońce na ten chemtrail-nie spowoduje cienia?Nie można tego chyba wykluczyć?Dodam jeszcze jedno moje spostrzeżenie,że tam jest stały ruch powietrza i utrzymanie linii po "oczyszczeniu" w idealnej linii -jest delikatnie mówiąc trudne,nawet przez kilka sekund,więc może to jest związane ze światłem... .Znalazłem taką fotkę w kolekcji,gdzie cień,wytworzony przez chmurę-ma raczej tendencję do zaniku,a nie rozszerzania.
 

Portret użytkownika Juszka

Nieamowite możesz nam

Nieamowite możesz nam powiedzieć jakim "nagrywatorem" zrobiłeś to profesjonalne zdjęcie. Tyle szczegółów, a to ufo no no niesamowite można powiedzieć wręcz niewidzialne. Brawo taki dowód normalnie wszystkie spory rozwiewa, ja bym dodał że widać nie sklep leroy tylko bar "ley mordę" z żubrem w tle. 
Taki ślad to 4 letni "grafik" w paincie by zrobił ale roberta szuka frajerów którzy bedą jemu wierzyć w każdy beznadziejny post. to nie więzienie tu bajki tak łatwo się nie sprzedają.

Portret użytkownika Q...

"(...) tylko dwa asteroidy

"(...) tylko dwa asteroidy lecą tym samym śladem". Nie wiem co napiszą ew. inni ale widziałem podobny (nie asteroidy tylko meteoryty) przypadek, tyle że nocą i nie dawało widocznego, co oczywiste, cienia... Nie, to co sfotografowałeś to nie asteroidy (co jest dla ciebie przecież oczywiste)  i nie "wyczyszczony chemitrails"  tylko CIEŃ spowodowany wielką zawartością pyłu a co zatem idzie skroplonej pary wodnej w postaci obłoków.    W wysokiej atmosferze jest już tak wielka jej ilość że powstająca smuga przy odpowiednim położeniu względem Słońca rzuca cień na niżej położoną warstwę chmur.   To że widzisz częściowo ciemny pas ("wyczyszczony") a częściowo jasny wynika z wartości kątowych położenia osi optycznej obiektywu aparatu a, z grubsza, osi biegnącej od smugi do Słońca.    Osobiście cienie na chmurach od smug kondensacyjnych obserwuję od około ośmiu lat.     Wcześniej nie zdarzyło mi się czegoś takiego widzieć. Prawdopodobnie to wtedy właśnie doszło do znacznego skumulowania efektów oprysku z naturalnym generowaniem smug kondensacyjnych przez coraz liczniejsze samoloty komunikacyjne, co spowodowało że od wielu lat mamy bardzo rzadko okazję podziwiać prawdziwie błękitne niebo!.   Zasyfianie atmosfery jest faktem.    Nawet gdyby nie bawili się w geoinżynierię to częstość lotów komunikacyjnych jest ostatnimi laty tak ogromna że wystarczyło by zwykłych spalin by dokonać tego co widzimy.   A przecież te spaliny nie są prawdopodobnie  zwykłe  jeśli prawdą są dane mówiące min. o występowaniu w nich takiego pierwiastka jak Stront!. 

Portret użytkownika baca

jak widać niebo już wcześniej

jak widać niebo już wcześniej zostało zabielone chemitralsami - dokladnie około godziny wcześniej - a rzekomy "cień" nie jest oczywiście żadnym cieniem bo raz, Słońce wcale nie znajduje się za samolotem bo aparat jest skierowany na wschód a fotke zrobiona okolo poludnia a dwa byłby to pierwszy w histori świata cień SZERSZY od obiektu który rzekomo go rzuca Smile
a poza tym tuż za samolotem (zanim jeszcze się opryski rozszerzyły) co? pozostało trochę "cienia"?
he he, no na to wygląda że "cien" nie nadąża się cofać przed samolotem ROFL
a tak poza tym to gdyby coś tak idiotycznego mogło być w ogóle teoretycznie możliwe to całe niebo byłoby w podobnych cieniach od latających reklamówek, ptaków i innych samolotów - szkoda tylko że nic takiego nikt JESZCZE na Ziemi oprócz ciebie nie widział Smile
no inaczej mówiąc - są pewne granice idiotyzmu - i to zdecydowanie nie cień tylko aluminium z oprysków się komuś na mózg rzuciło...
ale to nic... nadal czekam na fachową opinię profesora Borka...
Borek, żyjesz?
zostaw dziecko na chwilę ten dziwny czat na Zmianach - masakra kiedy tylko tam nie zajrzę to widze jak dzieciaczki dyskutują o bibli albo reptilianach do późnych godzin nocnych... i to gorliwiej od studentów seminarium (tych wszystkich mających powołanie młodych kleryków Smile ... no chyba że akurat jest tam Monster - to wtedy obowiązkowo obrabiają dupę bacy...
ale to nic bo jako uważny obserwator nie tylko chemitralsów ale także czata na Zmianach zauważyłem ostatnio coś bardzo ciekawego i jednocześnie prześmiesznego: otóż poniewaz moderatorzy ze Zmian mają niejako od zawsze na tym czacie "przewagę liczebną" nad użytkownikami to w tym dziwnym towarzystwie wzajemnej adoracji zachodza ostatnio zastanawiające ruchy, które sprawiają że ze śmiechu dupe mi urywa momentami - he he i tak, z braku osób trzecich na których mogliby się powyżywać... banują się sami
tada Smile
a to tylko efekt aktywności z ostatniej doby... masakra... jeden moderator banuje kolejnego, (Roni Tornado), psy szczekają, Borek kłamie a karawana jedzie dalej...
dom wariatów ale to nie koniec bo wariaci nazywają normalną społecznosć innegomedium "folklor", no nie mogę...
Borek, wypowiedz sie o samolocie... zostaw dziecko czata....

Portret użytkownika pako1205

Baca,jeżeli jak napisałeś:

Baca,jeżeli jak napisałeś: "Słońce wcale nie znajduje się za samolotem bo aparat jest skierowany na wschód a fotke zrobiona okolo poludnia a dwa byłby to pierwszy w histori świata cień SZERSZY od obiektu który rzekomo go rzuca :-)" -to samolot,lecący wlaśnie od strony południa,będzie w południe oświetlony od tyłu... .Jeżeli światło dochodzi dokładnie od tyłu tego chemtraila,to cień nie będzie się rozszerzał na tym polu,które jest w kadrze widoczne.
 

Portret użytkownika Q...

Jestem pewien swego.  Cień

Jestem pewien swego.  Cień jest sumą cieni samolotu i smugi jaką zostawił stąd to "przesunięcie".   To zjawisko, wbrew temu czego oczekujesz, nie jest powszechne.   Tego typu cień, jak wspomniałem, widywałem przez ostatnie lata. To fakt.  Nie napisałem jednak że zaledwie kilkukrotnie.  Ale WIDZIAŁEM go, tak jak sam  proces jego  powstawania... pod smugą, bo tak to właśnie się dzieje.    Różnica poziomów nie była tu duża stąd "gęstość" cienia jest znaczna.  A to że cień wydaje się szerszy?.   Po pierwsze jest cień i półcień który odrobinę poszerza szerokość obserwowanego "obiektu", choć  nie w tym wypadku.   Po drugie różnica poziomów pomiędzy smugą i warstwą chmur ale jak wspomniałem nie była zapewne zbyt wielka. Jakieś dwieście-czterysta metrów. Po trzecie... fizjologia zespołu oko/ mózg.
Obiekty ciemniejsze postrzegamy jako szersze gdy "stykają" się z jasnymi.  Wstaw swoje zdjęcie do systemowego programu "Paint" i pociągnij linię po krawędzi na styku części ciemnej i jasnej. Zobaczysz że są praktycznie identyczne biorąc pod uwagę dużą szerokość linii dostępnej w tym programie. Możesz to zrobić też w GIMP-ie ale w Paint'cie jest to prostszy zabieg.  Kompresja obrazu też dodaje swoje "trzy grosze".
Kąt pomiędzy położeniem Słońca nad horyzontem a samolotem musiał być bardzo ostry bo cień powstał.    A  w jakim kierunku i na jakiej wysokości leciał samolot?.    Poniżej masz link do  strony obrazującej jawny ruch lotniczy na świecie (czasem obserwuję samoloty których system nie rejestruje).    Z danych zdjęcia możesz potencjalnie przypomnieć sobie czas i datę jego wykonania jeśli ich nie zapisałeś.    Miejsce znasz.   Odnajdź ten lot (w sieci znajdziesz info jak to zrobić) i znajdziesz jego trajektorię w rzucie na mapę powierzchni Ziemi.   Będziesz mógł się upewnić czy cień nie mógł powstać w takim stanie jak go widać na zdjęciu!.
http://www.flightradar24.com/52,20/7
Program "Stellarium" przypomni ci położenie Słońca względem horyzontu. Jeśli po weryfikacji wyjdzie że powstanie cienia jest niemożliwe zaczniemy się naprawdę głęboko zastanawiać z czym mamy do czynienia!.   http://www.stellarium.org/
 
 
    Jeśli jednak nie chcesz się trudzić i wolisz opcję że w nosie samolotu zamontowany był np. "laserowy wymiatacz pyłu" albo "emiter nieznanego promieniowania", może nawet "anihilator wiązkowy" czy w końcu Generator Plazmowy zmniejszający opory aerodynamiczne (prawdziwe urządzenie badane np. przez Rosjan) to proszę bardzo, wolna wola.
Nie mam zamiaru nikogo zmuszać do przyjęcia za pewnik że w tym i podobnych wypadkach wyjaśnienie niesie  "zwykła" optyka.
 
To wszystko w gruncie rzeczy jest nieistotne. Nie jest problemem to czy jest to cień czy nie (bo nim jest) ale to że w atmosferze jest tyle plugastwa że te cienie mogą się w sposób widoczny, w sprzyjających warunkach oświetleniowych, tworzyć bo mają się na co rzutować!.

Portret użytkownika baca

do Q i Pako - co wy żeście

do Q i Pako - co wy żeście się z tym cieniem uparli że brniecie w jakieś niedorzeczności?
podjuszkę rozumiem to przecież tylko podjuszek, który nie raz już tu pisał że jest tylko po to na forum aby denerwować innych użytkowników, olewam ją i to tyle,  no ale wy?
precież Q podał wyżej b. ładnego linka na którym widać taki sam "cień" i to w bardzo wielu egzemplarzach co dowodzi że moja fotka nie jest jakaś tam wyjątkowa tylko takie rzeczy nawet często się zdarzają, i wlasnie na tych fotkach nawet w sytuacjach kiedy jest pod słońce jest identyczny "cień" (który nie jest cieniem) i nie ma wątpliwości że Słońce nie jest za samolotem, ok?
druga sprawa nie ma w przyrodzie czegoś jak "suma cieni" kaman suma cienia samolotu plus cienia smugi?- przecież samolot nawet jesli jest oświetlony od tyłu - on po prostu nie ma czym zrobić tak solidnego cienia - przecież to tylko w sumie kadłub i bardzo wąskie skrzydła - obiekt za mały po prostu aby w blasku dnia rzucać cień - nawet samoloty ustawione prostopadle do Słońca czyli
" rzucające cień" całymi powierzchniami skrzydeł i kadluba... nie rzucają cienia, nadążacie?
w okolicach lotnisk samoloty non stop manewrują robią skręty i... nie rzucają cieni w absolutnie zadnym ukladzie nawet jak są prostopadle do slonca
cień to brednie... bez cienia wątpliwości
trzecia sprawa - Słońce było kiedy robiłem zdjęcie prostopadle do mnie i samolotu - niemal naprzeciwko - przyjrzyjcie się szyldowi sklepu to ujrzycie że on... jest w cieniu Smile
możecie to potwierdzić jakimiś programami do sprawdzania fotek na poczet autentyku - nie raz ktoś tu na forum coś takiego robił i sprawdzał np czy cień ufo zgadza się z kierunkiem promieni slonecznych i tak dalej...
pogodźcie się z myślą, która jest najbardziej prawdopodobna, czyli ze coś przeleciało przez opryski, zebrało próbki lub "wycisnęło" w opryskanym niebie swoje ślady (pewności nigdy nie będzie o co tu chodziło), na wzór statku który też pozostawia przecież swoj slad na wodzie morzea i to tyle...
gdyby ten ślad nie był ważny to myślę nie zacierali by go aż tak gorliwie... bo lemingi przywykły do zabielonego nieba ale czyste kreski wsród tego bagna... zwracają uwagę, no nie?
wg mnie ufo III Reszy spokojnie opanowału już technikę prawdziwego stealtha - tylko podjuszek nigdy tego nie zrozumie bo nie wie rzeczy oczywistych, takich że nawet dzis amerykanie pracują nad tego typu kamuflażem który sprawia ze optycznie czołgu albo żołnierza nie widać i nigdy nie zrozumie ze mający prawie sto lat przewagi naziści mają tego typu technikę od dawna bo mają najlepszych naukowców...
tak czy siak - nie ulega przecież wątpliwości że COŚ przeleciało skoro jest ślad, prawda?
z tym sie chyba wszyscy, prócz oczywiście podjuszki, zgodzimy, no tak czy nie?
to jest korytarz w opryskanym niebie a nie jakiś cień ludziska... przejrzyjcie na oczy bo powtarzam tuż za skrzydłami ten "cien" nadal jest a zatem to żaden cień... pozdro
poczekajmy jednak na profesjonalną opinię profesora Borka, opowie nam co to jest i to będzie najbardziej he he wiarygodne, ok?

Portret użytkownika Juszka

Co za hipokryzja robercie?

Co za hipokryzja robercie? Czy ty tego nie widzisz, piszesz że olewasz podjuszkę a niemal w każdym komencie pojawia się do niego odniesienie ciekawe, hipokryzja i tyle. 
Pozatym winny się tłumaczy, a swoje zdjęcie to mozesz dzieviakom w przedszkolu przedstawiać jako dowód ufo tylko nie zapomnij pokazać im swojego nagrywatora co robi zdjęcia tak "fenomenalnej" jakości normalnie cząsteczki chemtrailsów widać. 
I ostatnia rzecz rozumiem twoje uwielbienie dla Rzeszy, ale jako niemiec to niestety musisz ich uwielbiać. Tyle że twoi "poprzednicy" nie mieli za szerokich horyzontów bo jak dobrze tłumaczę na Polski nazwisko jakim się posługujesz to widzieli 4 litery konia i nic więcej, no i jak to my Polacy mówimy co w rodzinie to nie zginie to twoje perspektywy nie są za wielkie.
 

Portret użytkownika pako1205

Dobrze,że rozmawiamy,jednak

Dobrze,że rozmawiamy,jednak mimo wszystko-uważam,że to może być jednak cień,jedynie od chemtrailsa,bo znajdujący się już w jego cieniu samolot,nie ma swymi rozmiarami w tym przypadku żadnego znaczenia.Oczywiście,zjawisko jest widoczne na zawiesinie z poprzednich "smug kondensacyjnych"... .

Portret użytkownika baca

no to jak będzie nastepna

no to jak będzie nastepna taka okazja zrobie specjalnie dla ciebie Pako inne zdjęcie, nawet całą serię - oczywiscie dzis nie moge Ci tego udowodnić ale wtedy te smugi i "cienie" były w kształcie szachownicy dosłownie na całym niebie - cień zatem odpada, ok?
 no ale aby Tobie to udowodnić musiałbym mieć szerszy kadr - niestety na dziś ale tylko w dolnym lewym rogu (jeśli chcesz) to widać prostopadlego chemitralsa - nie został już wówczas (luty) objęty "cień" bo nie miałbyś wąptliwości... że to nie są "cienie"
następnym razem obiecuję ci zrobić więcej fotek albo coś ala "pełną panoramę" aby cię przekonać...
boca nigdy nie klamie - to jedno
baca zawsze dotrzymuje słowa - to drugie
pozdro
ps nie wiesz dlaczego Borka jest trudniej wywołać niż wilka z lasu? od rana go zaklinam i wzywam...
podjuszki nikt nie wywołuje a przymerdać się i opluć zawsze potrafi... nie śpi i nie jada - zawsze czujna... a jaka wierna - normalnie jak psina
Boooooooorek! nie kłam gdzieś na czacie że masz ładną żonę tylko o samolotach i opryskach opowiadaj !
Smile

Portret użytkownika Q...

Jeśli znacie przybliżoną

Jeśli znacie przybliżoną pozycję wykonania ujęć wystarczy zainstalować program "Stellarium" i można łatwo zweryfikować tą "rewelację" która jak na mój gust wygląda na zwykły obraz Księżyca tuż przed zakryciem jakiejś gwiazdy. Dwa kółeczka/ "orbsy" w lewej stronie obrazu to bezapelacyjnie refleksy w obiektywie a rozmazany obraz "UFO w okolicy Księżyca" to po prostu gwiazda widziana przez marnej jakości obiektyw!.
Rozumiem że potrzeba sensacji ale... trochę krytycyzmu nikomu nie zawadzi!. Tak jak minimum wiedzy.

Portret użytkownika Homo sapiens

Chyba w końcy holywood

Chyba w końcy holywood zrobiło film o fontannach wielkiej odchłani, tytuł to "Noe", tutaj trailer:
NOAH'S FLOOD - IT BEGINS (NOAH TRAILER EDITED BY
http://www.youtube.com/watch?v=6qmj5mhDwJQ
http://www.youtube.com/watch?v=7dCV4SUjjSk
 
wygląda ciekawie, ale czy taki będzie cały film zobaczymy Smile
[...]jeżeli Potop położył kres jakiejś ludzkiej społeczności, to z pewnością nie u zarania jej istnienia, lecz już po pewnym czasie, gdy jej dzieje były znacznie zaawansowane, o czym świadczą odkrycia i znaleziska - relikty przedpotopowego świata.[...]
oto dwa zdjęcia ze starożytnej Francji, wiercenia poprzez skałę !


http://popotopie.blogspot.com/2013/05/zgony-mamutow-i-tajemnicze-artefakty.html

Ziemia przed potopem (cechy charakterystyczne)

 
 
Na podstawie informacji można stworzyć biblijny obraz przedpotopowej Ziemi:

  1. istniał jeden olbrzymi kontynent obejmujący około 40%, może 50% powierzchni planety, czyli około 10-20% więcej niż łączna powierzchnia wszystkich współczesnych kontynentów
  2. funkcjonował inny cykl hydrologiczny: nie było deszczu i chmur deszczowych, ale istniała ochronna powłoka wodna otaczająca planetę chroniąca jej mieszkańców przed szkodliwym promieniowaniem krótkofalowym oraz przyczyniająca się do utrzymania przyjaznego klimatu na całej powierzchni Ziemi
  3. pod skorupą kontynentu opartego na potężnych skalnych słupach znajdowały się olbrzymie zasoby wody, która szczelinami przedostawała się na powierchnię pod postacią pary wodnej i nawadniała cały kontynent

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

"istniał jeden olbrzymi

"istniał jeden olbrzymi kontynent"... może taki?:  "Expanding earth"  http://www.youtube.com/watch?v=oJfBSc6e7QQ    Nie wiemy czego nie wiemy. Jak to możliwe?.  Nie wiem.    Autor wysuwa tezę o centralnym położeniu Ziemi we Wszechświecie, co ociera się o wiarę ale... tylko pozornie. Odpowiedzialnymi za to ew. rzoszerzanie mogą być właściwości przestrzeni czy tzw. "czasoprzestrzeni" która jest na poziomie kondensatu Bosego - Einsteina niezwykle "gęsta" i nasycona energią ponad nasze wyobrażenie.    Jest potencjalna opcja na sensowne "wyrzucenie" Ziemi z centrum Wszechświata i nie zajmowanie miejsca obok oszustów wciskających nam Teorię Ewolucji która, co pewne, teorią zostanie do końca świata!.   Prawdopodobnie chodzi o generowanie materii na zasadzie prądów jonowych i elektronowych indukowanych przez wiatr słoneczny.  Coś w rodzaju prądów tellurycznych ale generujących w strukturze Ziemi zimną fuzję i przez to powolne tworzenie nowej masy?.  Jedno jest NIEPODWAŻALNYM FAKTEM... WSZYSTKIE zarysy lądów pasują do siebie!!!.  Nie tylko w obszarze oceanów Atlantydzkiego i Indyjskiego!!!.   Obecnie rozumiana tektonika płyt i ich dryft nie wykluczają takiej opcji bo są tylko jej elementem składowym!.  Nie twierdzę że to prawda ale... dopasowanie zarysów lądów!. To TRZEBA barć pod uwagę!.

Portret użytkownika drako_tr.

Homo sapiens Część Twoich

Homo sapiens Część Twoich artykułów szczerze mnie wciągnęła, widzę, że umiesz wyszukiwać ciekawe i nierzadko wartościowe rzeczy na necie, stąd moja prośba, otóż, czy mógłbyś przewertować nieco „internety” i sprawdzić co tam słychać u 13-tu kryształowych czaszek? Coś cicho się zrobiło na ich temat, a temat jest niewątpliwie bardzo ciekawy… miały się aktywować, czy „cuś”…i cisza:/ Zapytasz zapewne – „czemu sam tego nie uczynię” niestety, nie jestem zbyt biegły, w przeszukiwaniu, czy tropieniu, za co zresztą ostatnio dostałem zasłużone „bęcki” od Bacy :/

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika baca

zaskakująco dobra jakość

zaskakująco dobra jakość obrazu jak na afroamerykanów - nie wiedzialem że oni są już tak zaawansowani ze mają kamerki internetowe... kurde ale popierdziela ta technika... kto by pomyślał... sam pamiętam jak jeszcze za komuny wysyłali sms-y przy pomocy tam tamów...
to pewnie ten nowy prezydent podsypał dla arfroastronomów nieco funduszy z puli przeznaczonej na rozwoj nowych technologii...

Portret użytkownika Q...

Pytałem już dwukrotnie o

Pytałem już dwukrotnie o to.   Odpowiedzi brak.   Tzn., żeby nie było,  pytałem ogólnie a nie w sprawie konkretnej osoby!.   NAjwidocznie można oddawać głosy jedynie zgodnie z preferencjami administracji portalu!.   To w zasadzie miniatura polskiej "demokracji"... serwery w Rosji!!!.  Smile

Portret użytkownika drako_tr.

Q...(nie zarejestrowany) a

Q...(nie zarejestrowany) a nie pomyślałeś, że można się zwyczajnie "zarejestrować" i wówczas, może znikną Twoje „teorie spiskowe” typu "...oddawać głosy jedynie zgodnie z preferencjami administracji... serwery w Rosji!!!."
i przeogromne problemy z "oddawaniem głosów"...

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Skomentuj