Nieznany obiekt wypatrzony na zdjęciach Księżyca

Kategorie: 

http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/images/print/AS12/52/7743.jpg

Amerykanie udostępnili jakiś czas temu bogate archiwum zdjęć z misji księżycowych. Na jednym z nich a konkretnie na tym, Internauci wypatrzyli obiekt unoszący się nad Księżycem. Brak komentarza NASA na ten temat a trzeba przyznac, że znalezisko wygląda osobliwie.

Każdy może sam sprawdzić, że to własnie jest opublikowane w Apollo Image Atlas. Oczywiście nie ma wytłumaczenia dla tej anomalii. Kształt nie wskazuje aby to mógł być znajdujący się na orbicie pojazd z misji Apollo.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dawid

Jestem fotografem i znam się

Jestem fotografem i znam się np na fotografii analogowej. Po analizie, mimo iż rozdzielczość tego zdjęcia nie jest dobra, stwierdzam iż prawdopodobnie jest to jakaś rysa albo plama albo na negatywie albo na papierze. Świadczy o tym to że sama plamka jest bardziej ostra niż tło a rzekomy obiekt wydaje się być daleko, po drugie na zdjęciu można dojrzeć więcej podobnych plamek. Ta akurat pojawiła się na horyzoncie. czysty przypadek

Portret użytkownika Q...

Chciałem dać Ci plusa ale

Chciałem dać Ci plusa ale zauważyłem wielce dziwną sprawę. Wygląda na to że wybór opcji głosowania nad stopniem popularności danego wpisu jest sterowany (proszę admina o wyjaśnienie tego). Niechybnie przez "Obcych"!. Jedyne co działało, pod dowolną przeglądarką, to minus którego oczywiście nie wybrałem. Czemu?. Bo jako fotograf amator analogowo-cyfrowy również ewidentnie widzę tam zwykły paproch i to prawdopodobnie kawałek naskórka kogoś kto  obrabiał ten film (stąd inna ostrość "obiektu").  Masz ode mnie dużego plusa a tym którzy chcą nam wmówić że prawdziwi "Obcy" są wśród nas daję minusa ze znakiem nieskończoności, na znak protestu wobec próby obrażania ludzkiego intelektu w ogóle. 
Żeby nie było... widziałem kilka razy w swoim życiu najprawdziwsze UFO, w żaden sposób nie odpowiadające definicji czegokolwiek co znamy jako wytwór człowieka lub skutek jego działalności (np. tzw. "flary" satelitarne). Obserwacje jakich dokonałem nie były  żadnym z popularnych od lat fUFO (fake UFO) jakie są tu często obiektem opisu i sensacji!. To co je definiuje to hologramy UFO, lub chyba raczej demonów, widywane nad Meksykiem!.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika ZIWK

Uszkodzenie negatywu, lub

Uszkodzenie negatywu, lub "paproch" na szybie skanera:- Zdjęcie jest ogniskowane na bliskie obiekty, a góry na horyzoncie są bardzo nieostre - więc nie jest to obiekt na orbicie, tylko coś bliskiego.

Skomentuj