Niezwykła anomalia biologiczna, kobieta płacze krwią

Kategorie: 

Źródło: internet

Brytyjscy lekarze spotkali się z niezwykłą anomalią, która wystąpiła u 17-letniej Angielki, Marnie Harvey. Kobieta dosłownie płacze krwią. Kilka razy dziennie z jej oczu, uszu i nosa dochodzi do krwawienia. Eksperci są bezradni i twierdzą, że w całej Wielkiej Brytanii jest tylko jeden taki przypadek.

 

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy któregoś dnia obudziła się i ujrzała ślady krwi na poduszce. Matka nastolatki od razu zabrała ją do specjalistów, którzy jednak nie byli w stanie postawić jakiejkolwiek diagnozy. Przepisano tylko dziewczynie dietę bez cukru i nabiału.

 

Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat problem się nasilał. Marnie miewała silne bóle głowy, a potem zaczęły krwawić jej oczy. Obecnie krew sączy się z jej z oczu, uszu, nosa, a nawet spod paznokci, nawet do kilku razy dziennie. Jednocześnie kobieta doświadcza silnego bólu.

 

Ze względu na jego stan zdrowia Marnie Harvey musi siedzieć w domu i nie może nigdzie wyjść na długi czas. Lekarze nadal nie są w stanie rozwiązać tajemnicy jej choroby, ale dostała od nich przydomek "Mysterious Girl", czyli Tajemnicza Dziewczyna.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika niebieski52

Widzialem film dokumentalny o

Widzialem film dokumentalny o tych "cudach";kobiety z problemami psychicznymi drapią sobie spojówki;to takie cuda jak z stygmaty wywoływane kwasami lub ścieraniem. Dwie z pacjentek po rozmowie z psychologiem i potwierdzeniu przez mężów że je kochają,krwawienia zniknęły.

Portret użytkownika Dominik

Ta dziewczyna jest satanistką

Ta dziewczyna jest satanistką. Proszę sobie zobaczyć jej zdjęcia w sieci. Dziewczyna jara się okultyzmę i wcale się z tym nie kryje. Skoro tak, to dostała w końcu w gratisie od diabła taki bajer z wypływającą krwią. Teraz próżność jest zaspokojona, jest popularna zwraca na siebie uwagę przez niewytłumaczalne zjawisko. Typowa zagrywka próżnego i strąconego z nieba anioła, który tak bardzo lubił być podziwiany. Teraz pozostaje mu robić szokujące cuda, aby znowu ktoś go podziwiał i mógł zaspokoić swoją pychę.

Portret użytkownika Lucifer

Nie ma to jak katolickie

Nie ma to jak katolickie trupie modły i punkt kulminacyjny czarno magicznego rytuału czyli kanibalistyczne pożeranie swojego bożka i wampiryczne picie krwi. Tam gdzie katolicyzm tam oczywistym jest brak logiki w tej sekciarskiej organizacji, niby taka miłość do Jezusa ale nikt z katolików nie zadaje pytań dlaczego symbolem tej sekty jest narzędzie tortur Krzyż na którym UMIERA Bóg na którego oni się powołują. Ciekawe czy jakby Jezus umarł na szubienicy czy zawieszalibyście sobie miniaturkę szubienicy na szyi z wisielcem jako wyraz waszej OBŁUDNEJ miłości?.

Portret użytkownika niebieski52

do "Lucifer" :

do "Lucifer" :
dobrze prawisz...ale...jezeli w ogóle ukrzyzowano Jezusa(bo przecież jest jego grób w Srinagarze;Indie) to wtedy krzyżowano na szubienicy w ksztalcie "T" albo na prostym palu bo to region bezdrzewny i drewno miało wysoką cenę. Krzyz to odwieczny znak boga Słońce stosowany przez ludy Ameryki Pd. ,Egiptu i wiele innych...w regionach miedzy zwrotnikami.
Katolicyzm oparto na starym astronomicznym(solarnym) schemacie budowania religii;kiedyś wszystkie ludy Ziemi czciły Słońce i pory roku. Np."boże narodzenie" i ukrzyżowanie Jezusa to zjawiska astronomiczne przerobione dla głupiego plebsu; 21-22 grudnia nasze Słońce ma najniższą pozycję nad horyzontem,najdłuższa noc w roku;śmierć boga Słońce,zwycięstwo króla ciemności,ukrzyżowanie boga... bo do tego w gwiazdozbiorze Krzyż Południa. Po 3 dniach "stagnacji" Słońce schodzi ze znaku Krzyża i na wyższej pozycji nad horyzontem (koniec męki pańskiej i zmartwychwstanie boga,boże narodzenie lub wniebowstąpienie). Bóg Słońce to teraz Jezus a 12 gwiazdozbiorów to apostołowie .

Portret użytkownika Raffi5000

Nowa szata mobilnej wersji

Nowa szata mobilnej wersji Innemedium to totalna porazka. Absolutny shit !! Oczopląsu mozna dostac. Tallin skutecznie odtracal mnie do zagladania tu, a teraz nowy interfejs przelal czare goryczy....

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Io600

Zgadzam się, beznadziejna

Zgadzam się, beznadziejna szata, za duże fonty, style rozstrzelone, niespójne. W artykule czcionka za duża, a w komentażu mikro. Prawie nie widzę, co piszę. Nie widzę u siebie opcji dodania komentarza, więc komentuję poprzez odpowiedź na inny komentarz. Rzobił sie tu straszny shit. Tak dalej, a będę miał dość.
A co do dziewczyny, to niech się wypłacze, to jej przejdze.

Portret użytkownika El Koto

Jest taka opcja tam powyżej '

Jest taka opcja tam powyżej ''skomentuj'' ale zupełnie jej nie widać bo zlewa się z tłem. Btw wstawiłem taki piękny blond komentarz, a ten wziął się i zniknął był gdzieś i odszedł pośród dróg oddechowych.

Skomentuj