Niezwykła anomalia biologiczna, kobieta płacze krwią

Kategorie: 

Źródło: internet

Brytyjscy lekarze spotkali się z niezwykłą anomalią, która wystąpiła u 17-letniej Angielki, Marnie Harvey. Kobieta dosłownie płacze krwią. Kilka razy dziennie z jej oczu, uszu i nosa dochodzi do krwawienia. Eksperci są bezradni i twierdzą, że w całej Wielkiej Brytanii jest tylko jeden taki przypadek.

 

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy któregoś dnia obudziła się i ujrzała ślady krwi na poduszce. Matka nastolatki od razu zabrała ją do specjalistów, którzy jednak nie byli w stanie postawić jakiejkolwiek diagnozy. Przepisano tylko dziewczynie dietę bez cukru i nabiału.

 

Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat problem się nasilał. Marnie miewała silne bóle głowy, a potem zaczęły krwawić jej oczy. Obecnie krew sączy się z jej z oczu, uszu, nosa, a nawet spod paznokci, nawet do kilku razy dziennie. Jednocześnie kobieta doświadcza silnego bólu.

 

Ze względu na jego stan zdrowia Marnie Harvey musi siedzieć w domu i nie może nigdzie wyjść na długi czas. Lekarze nadal nie są w stanie rozwiązać tajemnicy jej choroby, ale dostała od nich przydomek "Mysterious Girl", czyli Tajemnicza Dziewczyna.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika niebieski52

Widzialem film dokumentalny o

Widzialem film dokumentalny o tych "cudach";kobiety z problemami psychicznymi drapią sobie spojówki;to takie cuda jak z stygmaty wywoływane kwasami lub ścieraniem. Dwie z pacjentek po rozmowie z psychologiem i potwierdzeniu przez mężów że je kochają,krwawienia zniknęły.

Portret użytkownika Dominik

Ta dziewczyna jest satanistką

Ta dziewczyna jest satanistką. Proszę sobie zobaczyć jej zdjęcia w sieci. Dziewczyna jara się okultyzmę i wcale się z tym nie kryje. Skoro tak, to dostała w końcu w gratisie od diabła taki bajer z wypływającą krwią. Teraz próżność jest zaspokojona, jest popularna zwraca na siebie uwagę przez niewytłumaczalne zjawisko. Typowa zagrywka próżnego i strąconego z nieba anioła, który tak bardzo lubił być podziwiany. Teraz pozostaje mu robić szokujące cuda, aby znowu ktoś go podziwiał i mógł zaspokoić swoją pychę.

Portret użytkownika Lucifer

Nie ma to jak katolickie

Nie ma to jak katolickie trupie modły i punkt kulminacyjny czarno magicznego rytuału czyli kanibalistyczne pożeranie swojego bożka i wampiryczne picie krwi. Tam gdzie katolicyzm tam oczywistym jest brak logiki w tej sekciarskiej organizacji, niby taka miłość do Jezusa ale nikt z katolików nie zadaje pytań dlaczego symbolem tej sekty jest narzędzie tortur Krzyż na którym UMIERA Bóg na którego oni się powołują. Ciekawe czy jakby Jezus umarł na szubienicy czy zawieszalibyście sobie miniaturkę szubienicy na szyi z wisielcem jako wyraz waszej OBŁUDNEJ miłości?.

Strony

Skomentuj