Niezwykła anomalia! Coś wypełzło z amerykańskiej kanalizacji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wielu użytkowników Internetu jest przerażonych, po tym jak pewien mieszkaniec Teksasu opublikował w sieci niesamowitą, wijącą się i podobną do mózgu masę robaków odkrytą w kanalizacji.

Jak donosza amerykańskie media, mieszkaniec miasta Houston w stanie Teksas, znalazł robaki przed swoim blokiem. Świadek opisuje niecodzienny widok jako "wijący się, pulsujący i amorficzny kopiec splątanych robaków, do którego stale dołączały kolejne stworzenia".

 

Podobną robaczywą masę odkryto też w 2009 roku w kanalizacji w Północnej Karolinie, jednak nie jest to powszechnie spotykane zjawisko. Niektórzy sugerowali, że na pewno mamy do czynienia ze stworzeniami rodem z kosmosu, lecz wyjaśnienie jest o wiele bardziej prozaiczne.

 

Widoczną na filmie plątaninę tworzą najprawdopodobniej robaki z gatunku Tubifex (w Polsce nazywane też rurecznikami mułowymi), które są spokrewnione z powszechnymi dżdżownicami. Rureczniki nie występują jednak w ogrodzie, lecz w glebie wokół zbiorników wodnych, takich jak rzeki, jeziora czy kanały ściekowe.

 

Biorąc pod uwagę doniesienia o ulewnych opadach nawiedzających Teksas przez ostatnie dni, jest bardzo możliwe, że masa robaków została wymyta ze swojego domu w kanalizacji. Jakkolwiek dziwnie by to brzmiało, zachowanie stworzeń można określić jako wspieranie się nawzajem, ponieważ znalazły się poza swoją naturalną strefą komfortu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj