Niezwykła anomalia na Marsie - znaleziono tajemniczy sześcian

Kategorie: 

Niezwykły sześcian zlokalizowany na Marsie - źródło: NASA

Jak wiadomo większość zdjęć jakie powstały na powierzchni Marsa dzięki ziemskim łazikom jest dostępna publicznie. Powoduje to okazję dla wielu chętnych pracy i wyzwań wirtualnych archeologów, ponieważ dzięki temu mogą wypatrzyć interesujące anomalie. Tym razem udało się zauważyć coś co wygląda na sześcian.

 

To już nie pierwszy raz gdy na Marsie znajduje się niezwykłe regularne kształty, które zwykle nie występują w przyrodzie dlatego mogą być dowodem na istnienie na Marsie zaawansowanej cywilizacji.

[ibimage==21927==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gdy znajduje się prawie regularny sześcian można założyć, że nie powstał w sposób spontaniczny, tylko ta kostka jest pozostałością czegoś co zostało zniszczone. Gdy przypatrzy się dokładnie na to zdjęcie można znaleźć znacznie więcej dowodów na to, że może to być jakieś gruzowisko.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Sądzę że admin pokazuje takie

Sądzę że admin pokazuje takie doniesienia bo podejrzewa, iż na Marsie mogły być jakieś instalacje przedpotopowej ludzkości, a ta mogła być zniszczona przez kosmitów.
Podobnie na Ziemi istnieją podziemne konstrukcje, o których starożytni pisali, a do których mają wstęp elity archeologów i wtajemniczeni, chyba że są one zalane przez wody podziemne...?

Dlaczego nie bada się tych podziemi ? A może są ona przebadane, a znaleziska znajdują się w ukryciu ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Chaca

"Sądzę że admin pokazuje

"Sądzę że admin pokazuje takie doniesienia bo podejrzewa, iż na Marsie mogły być jakieś instalacje przedpotopowej ludzkości, a ta mogła być zniszczona przez kosmitów."

Admin raczej o tym nie myślał.

Strony

Skomentuj