Niezwykła anomalia słoneczna - wiązka z UFO zmierza w kierunku Słońca

Kategorie: 

Źródło: STEREO/NASA

Do bardzo interesującej obserwacji doszło dzięki funkcjonującym w kosmosie ziemskim obserwatoriom solarnym. Na zdjęciu z satelity STEREO (AIA 304) zaobserwowano coś, co wygląda jak strumień energii emitowany w stronę gwiazdy.

 

Do niewyjaśnionej po dziś dzień obserwacji doszło 26 sierpnia. Kształt tego obiektu wygląda bardzo dziwnie, a jeszcze dziwniejsze jest to, że prowadzi od niego jakaś smuga, dochodząca aż do Słońca. Może to być oczywiście uszkodzony piksel w matrycy, albo błąd w postprocesingu. Jednak po bliższej analizie okazuje się, że Słońce reaguje na to zdarzenie i jest to bardzo nieoczekiwane.

[ibimage==22591==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Co ciekawe, następnego dnia, czyli 27 sierpnia, widziano kolejny dziwny obiekt, który tym razem udało się wypatrzyć dzięki przekazom z satelity SOHO, a konkretnie dzięki koronagarafom Lasco C2 i Lasco C3. Na temat tego przypominającego anioła kształtu pisaliśmy wczoraj.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Może mi ktoś wytłumaczy,bo

Może mi ktoś wytłumaczy,bo nie jestem informatykiem,co to było?.Wczoraj napisałem tutaj długi tekst,w którym wpyprostowałem kilka podstwowych teorii dotytyczących m.in.światła,grawitacji,magnetyzmu i magnetyzmu planet,i stała się dziwna rzecz podczas wysyłania tekstu.Po wpisaniu kodu przeciwspamowego,strona na kilka minut zawisła a potem wyświetłił się Error 503 i tekst zniknął a strona w historii przegladania strony startowej została zablokowana.Natychmiast sprawdziłem dostęp do portalu z przeglądarki trójśilnikowej i dostęp do portalu był prawidłowy.Tekst redagowałem ponad godzinę i nie stać mnie na taką rozrzutność czasu.Miał to być pierwszy odcinek tytułem wstępu,gdyż na waszych teoriach nie da się wyptłumaczyć tego co widzicie na tych zdjęciach.Moim zdaniem ktoś z "pośredników"na drodze przesyłu tekstu w internecie po prostu go skradł.Z fałszywymi teoriami ludzkość nie będzie mogła przekroczyć trudności w dokonaniu odkryć o których nawet nie mówią wasi fantaści.Powiadają "chytry dwa razy traci"i tak będzie tutaj:Za to co uczyniono ukarzę wszystkich współczesnych i pszyszłe pokolenia.Zamykam ten temat.Idźcie do wróżki niech rozwikła ten węzeł gordyjski fałszywych teorii.

Portret użytkownika kot prezesa

kolejny prz.y.d.u.pas zalewa

kolejny prz.y.d.u.pas zalewa internet swoim pseudointelektualnym bełkotem pełnym wyssanych z pupy bzdur ala jan pająk. Jak trafie w komentarzach na twoje wywody moze przeczytam pare zdan zeby sie upewnic czy nie trace przypadkiem wiekopomnych odkrywczych, zmieniajacych całkowicie współczesną fizyke doktoratów naukowych ale boje sie, ze tylko mnie k.ur.wica weźmie i rozwale laptopa ze wściekłości, ze znów mój umysł poswiecił czas na czytanie bełkotu kretyna fantasty

Portret użytkownika Tomassus

Po prostu wygasła ci sesja na

Po prostu wygasła ci sesja na stronie i jak wysyłałeś treść, to pojawił się błąd uwierzytelnienia. Sam miałem tak kilka razy w życiu, nauczyło mnie to że jak piszę coś ważnego, to piszę w notatniku, wordzie albo po prostu jak piszę np. na takiej stronie jak ta, kopiuje tekst do schowka, a potem wklejam.
 
A jak wywala mi błąd, to loguje się powtórnie, ale w innym okienku TEJ SAMEJ przeglądarki i potem, na stronie z błędem, klikam F5 i OK.
 
i panie naukowcu... warto nauczyć się także ortografii języka polskiego, to cenna umiejętność Smile

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Dzieki za radę ,ale gdy mój

Dzieki za radę ,ale gdy mój rozum i wyobraźnia rozwiązują zawiłe i skomlikowane dylematy fizyki i dziedzin Istnienia,zapis jest tylko procesem machinalnym.Fakt ,że mógłbym potem sprawdzić tekst.Ale zazwyczaj wysłam go po ostanim słowie.Z ta sesją niedowierzam,bo o dziwo dzieje się tak tylko na wpisach gdzie ich treść ma bardzo duża wartość poznawaczą i praktyczną,i taki był ten wczorajszy.

Portret użytkownika doktormózg

"Za to co uczyniono ukarzę

"Za to co uczyniono ukarzę wszystkich współczesnych i pszyszłe pokolenia."
 
O bozżssse popielniczko, nie ukażrzzsuj nas plisssss !
Może zapisuj sobie w brudnopisie, a później wklejaj. Będziesz miał kopie dla przyszłych pokoleń.

Portret użytkownika antoni pustelnik

Żydzi się do czegoś szykują.

Żydzi się do czegoś szykują. Nie wiem, czy to błąd obu tych urządzeń, czy komety, odłamki, które jakoś się tam znalazły albo urządzenia obcych cywilizacji, które się manifestują odkąd cywilizacja pamięta, ale jakoś nie przylecą, by nam pomóc. Być może dlatego, że to siły "nieczyste", czyli żydowski messajah("antychryst"),
który przyniesie na ziemię wspaniałe technologie, ale wiele gojów będzie musiało zginąć. A może wszstkich znaturalizują(na żydów)? A może zniszczą wszystkie religie i zapanuje tyrania? A może pokój? Elity mojżeszowe nam nie powiedzą i nie pokażą, więc i tak byśmy nie mogli analizować tego, w co tak wierzą, dlatego możemy tylko przypuszczać, dlaczego obce cywilizacje pomimo tylu manifestacji ciągle się przed nami "ukrywaja"(manifestując się, nie dają dobitnego dowodu tzn. nie wylądują tysiącami jednostek w największych miastach świata do kamer TV).

Strony

Skomentuj