Niezwykła anomalia w Wielkiej Brytanii. Stado owiec stworzyło coś jak krąg w zbożu

Kategorie: 

Źródło: Christopher Hogg

Wielka Brytania to światowa stolica kręgów w zbożu. Tym razem jednak powstał zupełnie zdumiewający krąg - składający się z owiec, które nagle poczuły potrzebę krążenia w koło.

Niezwykłe zdjęcia przedstawiające stado owiec poruszających się w dziwacznym układzie koła, wprawiły w zdumienie użytkowników mediów społecznościowych. Ta niezwykła scena została zarejestrowana przez Christophera Hogga, wykładowcę Royal Holloway University, który niemal codziennie mijał to stado w drodze do pracy. Jak twierdzi, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział.

 

Nikt nie wie co takiego, skłoniło zwierzęta do formowania się w stado przypominające słynne kręgi w zbożu. Mężczyzna, który jako pierwszy zauważył to dziwne zjawisko, twierdzi że początkowo wierzył, że dostrzegł coś rodem z serialu Archiwum X. Dodał on również, że nigdy wcześniej nie widział aby owce, zachowywały się w podobny sposób. Do niezwykłej obserwacji, doszło rejonie wioski Rottingdean w East Sussex w Wielkiej Brytanii.

Świadek zdarzenia twierdzi, że owce sprawiały wrażenie, jak gdyby popadły w trans. Oto co opowiedział o swojej obserwacji:

„Byłem na swojej codziennej trasie, gdy wjechałem na wzgórze i zobaczyłem ten wspaniały krąg[...]Podjechałem trochę bliżej, a wówczas zdałem sobie sprawę, że krąg był zrobiony z owiec. Owce są zwykle hałaśliwe. Mijam je codziennie, ale tego dnia były bardzo ciche i spokojne. Było tak cicho, jakby znajdowały się w transie. To było niesamowite.”

Christopher, pokazał wykonane przez siebie zdjęcia żonie i synowi. Dopiero za ich namową udostępnił fotografie na Facebooku, zyskując sobie zainteresowanie wielu użytkowników portalu. Żaden z internautów nie jest w stanie wyjaśnić zachowania tych zwierząt w logiczny sposób. Pojawiła się sugestia, że hodowca tych owiec, rozrzucił na polu paszę w taki sposób, aby doprowadzić do powstania tego okręgu. Sami zdecydujcie, czy takie wyjaśnienie wydaje się dla was wystarczające.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eljasz

ich sterowanie zostało

ich sterowanie zostało opanowane przez "pasożyty",  te które sterują tzw. ufo a dokładnie są to zidentyfikowane obiekty nazywane KABOD - hebrajski tłm. Ciężki. na razie atakują tylko pojedyncze osobniki zwane ludzmi, np. matki zabijające dzieci, ale niedługo będą ludzie chodzić jak TE barany. dokładny opis tych zdarzeń znajdziesz w książce Robert A. Heinlein -" Wladcy marionetek" - lifechip  pl

Portret użytkownika Ziomek0000

Renifery w ten sposob

Renifery w ten sposob formujac kregi zapobiegaja atakom na najslabyszch. samice w srodku kregu najmocniejsi na ostatniej osi. Co w tym dziwnego ? Nie potrafi dobry zoolog wyjasnic ?

Skomentuj