Niezwykła anomalia widziana z okna samolotu lecącego nad USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas lotu samolotem na trasie Chicago-Nowy Jork, jeden z pasażerów zauważył za oknem coś niesamowitego. Udało mu się nagrać niezwykłe zjawisko występujące w przestrzeń powietrznej skutkujące powstawaniem olbrzymich niebieskich pierścieni. 

Incydent miał miejsce 29 października. Autor tajemniczego materiału wolał pozostać anonimowa i przyznał, że był bardzo przestraszony, gdy zdał sobie sprawę, że ma do czynienia z czymś o tak dziwnym wyglądzie i jest to w zasięgu wzroku samolotu, którym podróżował.

 

Nie udało się ustalić czym był ten dziwny pierścień widziany nad Stanami Zjednoczonymi. Być może jest to jakiś skutek działalności przemysłu, na przykład z chłodziarki lub komina. Są też teorie bardziej niesamowite i padają sugestie , że to ślad po testach jakiejś nowej technologii.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zn

Powtarzanie że schodzicie na

Powtarzanie że schodzicie na psy jest od dawna truizmem. Czy takie wrzutki jak ten "artykuł" mają nakręcać klikalność reklam?. W zasadzie apelowanie o uszanowanie intelektu internautów jest zbędne bo media mają za zadanie nas ogłupiać ale  "Contra spem spero" ("Przeciw nadziei" lub "Wierząc wbrew nadziei") apeluję:  SZANUJCIE NASZ INTELEKT!. To stary fejk wytworzony z pomocą jakiegoś programu graficznego, "Maya" lub nawet "Blender", znany od paru lat. Przynajmniej mnie.

Portret użytkownika Kmieciu

Co, fiksację na punkcie

Co, fiksację na punkcie Jezusa? Może się i leczy, ale tylko w cywilizowanych krajach, czyli nie w Polsce - tu każdy świr z urojeniami, że jakaś mityczna, niewidzialna osoba 24/7 nas podgląda i podsłuchuje, i żeby ją udobruchać to trzeba wykonywać dziennie milion dziwacznych i bezsensownych gestów, przyklękań, wstawań, zaśpiewów i recytacji jakichś ciągów słów o wieżach, kościach, słoniach, itp. (to musi być 1000% prawda, bo 3000 lat temu jakieś zbójeckie dzikusy z drugiego końca świata tak sobie gdzieś nabazgroliły, a facet w czarnej sukience i czapce w kształcie pizd... yyy znaczy ryby, powiedział że to legitne), ma zapewniony szacunek dla swojej szajby zamiast natychmiastowego leczenia w zakładzie zamkniętym... A na IM takich nieleczonych fiksatów mnogo Sad

 

Portret użytkownika Taka prawda

Jakoś ich tu nie widzę. Widzę

Jakoś ich tu nie widzę. Widzę natomiast twoje durne komentarze o jednym i tym samym. Pod każdym artykułem wstawiasz takie coś. Masz duży problem. Mam nadzieję, że twój artykuł o ewolucji nigdy nie przejdzie bo znając twoje wypociny wszystko będzie o Jezusie, mimo że w niego nie wierzysz. 

Skomentuj