Niezwykła anomalia wypatrzona w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Satelita SOHO dostarczył niezwykłych zdjęć naszej dziennej gwiazdy. Z pozoru wszystko wygląda normalnie, ale po chwili pojawia się nietypowa sferyczna anomalia.

 

Obiekt, lub struktura, którą widać przypomina to co dzieje się na powierzchni wody po wrzuceniu do niej kamienia. Nagle pojawiają się kręgi, które mogą być śladem po obecności jakiegoś obiektu, lub jak chcą niektórzy jest to jakiś ogromny pojazd, coś jak statek matka.

 

Takie obserwacje zdarzają się co jakiś czas i w większości przypadków pozostają przemilczane. Czasami dochodzi do tego, że fakt wystąpienia anomalii jest tak oczywisty i spektakularny, że wymaga jakiegoś komentarza i w tym wypadku właśnie tak jest.

 

Poprzednio, agencja NASA, właściciel satelity obserwacyjnego SOHO i kilku innych solarnych obserwatoriów, stwierdzał, że te anomalie to "artefakty obrazu", ale to dyżurne wytłumaczenie nie zadowala wszystkich i stąd pojawiają się rozmaite teorie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika Korba102

Może i ukrywają lecz może

Może i ukrywają lecz może zdążyłeś zauważyć, iż skok techniczny od czasu wymyślenia lampy elektronowej próżniowej niebywale skoczył do przodu  technologie te które my znamy są udostępniane  gdy już ktoś posiada lepsze
Technika wojskowa wdraża nowości a dopiero po latach otrzymuje je powszechny konsument ‘
Nikt nie ujawnia nam na jakim poziomie nawiązywane są kontakty z domniemanym UFO, a tylko myślę dla dobra ludzkości.
Ja mam swoja teorie z tym związaną i co dziwne gdy ja dokonam analizy jakiegoś wydarzenia po jakimś czasie znajduje informacje o podobnym    toku rozumowania
Przykładem   jest zastosowanie baterii w starożytnym Egipcie
[ibimage==20844==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]Według niektórych naukowców ogniwo to wykorzystywane było do   oświetlenia lub do galwanizacji złota i pokrywania nim niektórych przedmiotów lecz moje zdanie jest całkiem inne  i nie będę pisał do czego mogli używać w starożytnym Egipcie ogniwa galwanicznego
Jeszcze musze trochę przeanalizować lecz gdy pokryje się mi to z moimi pytaniami w tedy ujawnię moja tezę.
Technologia w starożytności mogła być inspirowana na obserwacji przyrody lub podpowiadana p[rzez obcych dlatego nikt nie ujawni informacji o kontaktach z obcymi to tak, jakby obnażyć papieża lub prezydenta     [ibimage==20844==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie wierzę ponieważ BOGA niema, jestem słowianinem, a nie feudalnym niewolnikiem

Portret użytkownika pilip

ależ to jak najbardziej na

ależ to jak najbardziej na temat, każdy temat jest dobry do kółeczkowania i rozprawiania na ten temat.
tak wiec wychodzi ze to twoj komentarz jest nie na temat. chociaz, chyba że... może jesteś żoną zibcia?

Portret użytkownika Homo sapiens

Mlodyrobie to jest świat

Mlodyrobie to jest świat przejściowy pomiędzy Niebem, do którego zmierzamy na wieczność, jednak najpierw musimy się zmagać z cywilizacją sterowaną przez potężną inteligencję, i nie jest to zdaje się siła przychylna ludzkości jak widzimy każdego dnia gdy wszystko się stacza, następuje moralny upadek ludzkości starowanej przez tajne stwowarzyszenia, a te boją się tylko Putina chrześcijanina !

Cywilizacja ta jest starowana przez UFO ! a te kieruje ludzkością za pomocą TV  i innych skrytych organizacji z ich mocami paranormalnymi maszynerii orgonicznej !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Oto najnowsze video z USA gdzie obserwowany jest upadek społeczeństwa a jest to obraz zadziwiająco podobny do polskiego, do polskiej sytuacji sił demonicznych chcących zniszczyć Polskę co widzimy obecnie !
Are You A Dumb Ass Or MAD AS HELL!
https://www.youtube.com/watch?v=Sl3H3_FUZm8#t=234

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj