Plazmowa anomalia zaobserwowana na niebie nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci pojawiły się nagrania przedstawiające niezwykłą anomalię atmosferyczną, którą zaobserwowano nad Kalifornią w Stanach Zjednoczonych. W chmurach pojawiło się coś jasnego, co wyglądało jak jakiś rodzaj plazmy.

 

Nie wiadomo niestety kiedy wykonano to nagranie, ani w której miejscowości. Film dokumentujący to zjawisko pojawił się w serwisie YouTube 4 lutego bieżącego roku i można chyba założyć, że miało to miejsce przed kilkoma dniami.

[ibimage==23957==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niestety nie sposób stwierdzić co takiego powstało w chmurach nad Kalifornią. Z pewnością był to jakiś fenomen związany z jonizacją powietrza tylko nie wiadomo z jakiego powodu.

[ibimage==23958==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pojawiły się sugestie, że może to być ślad po jakimś indukowanym sztucznie portalu, ale równie dobrze może to być manifestacja sił przyrody związana z aktywnością sejsmiczną, która może wpływać lokalnie na jonosferę jak osławiony HAARP.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Po czym autor rozpoznał, że

Po czym autor rozpoznał, że na niebie jest plazma??? Bardzo chciałbym wiedzieć jak to się robi i bardzo chciałbym się nauczyć rozpoznawać plazmę na odległość, a szczególnie na niebie. Gdzie ci ludzie uczą się takich rzeczy?! Onie to chyba nie maja wyższego wykształcenia, bo to za mało na takie kwalifikacje. Oni muszą mieć chyba nie wyższe, tylko najwyższe wykształcenie.

Portret użytkownika FL

"Naukowcy opracowali nową

"Naukowcy opracowali nową technologię, która może być bardzo przydatna przy manipulowaniu pogodą. Polega ona na zastosowaniu impulsów laserowych w celu tworzenia lub rozpraszania chmur." a w drugim to "niezwykłą anomalię atmosferyczną "
Polecam artykuł z Pańskiej strony a zagadka będzie rozwiązana. j.w   Wink 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj