Niezwykła chmura w kształcie statku UFO pojawiła się nad Moskwą

Kategorie: 

Źródło: YouTube/Май Фернандес

Ogromna okrągła chmura, przypominająca statek UFO, została zauważona nad Moskwą. Materiał filmowy umieszczony w sieci pokazuje, jak dziwna chmura w kształcie latającego spodka pojawia się w pobliżu wieżowca.

Nagranie wywołało żywą dyskusję wśród internautów. Część z nich sądziła, że jest to zakamuflowany statek UFO, podczas gdy inni uważali, że jest to zwyczajn chmura soczewkowa. Pojawiły się również komentarze mówiące o tym, że chmura jest efektem wykorzystania efektów specjalnych jednak nikt nie zdołał dojść do porozumienia.

Meteorolodzy wyjaśnili, że tajemnicze zjawisko atmosferyczne to faktycznie chmura soczewkowa. Chmury altocumulus lenticularis tworzą się, kiedy powietrze o stabilnej wilgotności przepływa nad górami, formując w efekcie stojące fale powietrza. To nad nimi pojawiają się obłoki, które niezwykle często mylone są ze statkami UFO. Jednak czy takie wyjaśnienie rzeczywiście tłumaczy to i wiele innych podobnych obserwacji poczynianych na całym świecie?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

No przecież car Władimir nie

No przecież car Władimir nie będzie zachodnim szmaciarzom i ich satelitom szpiegowskim pokazywał swojego najnowszego nabytku bojowego, to i kamuflaż włączył - a ci już swoje mrówki tzn. wszelakich "przebudzonych", "znających prawdę" i innych świrów od teorii spiskowych (którym sami te teorie dla zmyły podrzucają, żeby ukryć prawdziwe machloje) nastawiają przeciw, żeby za właściwe służby wywiadowcze starali się odkryć co to za "UFO". W ten sposób konfliktu dyplomatycznego nie będzie, bo to prywatne osoby i nie tylko nie związane ze służbami ale jeszcze uważające wszelkie służby za swoich wrogów - czyli oficjalnie rządy zachodnie Rosji nie szpiegują (a że "przypadkiem" śledzą na bieżąco co ciekawego ich właśni "antyspiskowcy" akurat o Rosji odkryli... no cóż Wink )...

 

Skomentuj