Niezwykła historia porwania przez UFO. Kanadyjczyk przedtem twierdził, że ma kontakt z obcymi

Kategorie: 

Źródło: YouTube/True Crime & Mysteries

Mężczyzna z Kanady, który zbudował replikę statku UFO na swoim podwórku, zaginął w tajemniczych okolicznościach. Granger Taylor zniknął z domu swoich rodziców bez śladu w wieku 32 lat w 1980 roku. Taylor utrzymywał, że cały czas ma kontakt z kosmitami.

Sprawa pozostaje jednym z najbardziej tajemniczych przypadków zaginięć. Obecnie powstaje na ten temat film dokumentalny, a jego pomysłodawczynią jest Stacey Jenkins.

Kobieta wskazuje na notatkę pożegnalną, testament oraz statek kosmiczny pozostawiony przez Taylora jako główne wskazówki do rozwiązania tajemnicy – „Granger był geniuszem, ale zaczął widzieć i słyszeć rzeczy, które nie były prawdziwe. Powiedział przyjaciołom, że kosmici do niego przemówili i zaczął marzyć o tym, żeby zostać przez nich uprowadzony.”

Granger był utalentowanym mechanikiem, który opuścił szkołę średnią, ale w wieku zaledwie 14 lat potrafił zbudować samochód. Mężczyzna postanowił zbudować również replikę statku UFO, sporządzoną z dwóch anten satelitarnych. Schronienie było wyposażone w meble, telewizor i kuchenkę.

Jego fascynacja obcą cywilizacją i możliwością nawiązania kontaktu z kosmitami stała się niebezpieczna, gdy zaczął twierdzić, że ma stały kontakt z obcymi istotami, które obiecały zabrać go do swojego świata. Informacja ta jest często powtarzaną teorią spiskową, która podaje rzekomy powód zaginięcia jako uprowadzenie przez kosmitów.

Oficjalne raporty mówią, że nie natrafiono na żaden ślad mężczyzny, jednak 5 lat po zaginięciu znaleziono szczątki, które mogły należeć do Grangera. Oprócz kości odnaleziono także elementy samochodu, który mógł kiedyś należeć do mężczyzny. Zagadka nie ma jednak oficjalnego rozwiązania do dziś.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Paweł

Kto stwierdził że go UFO

Kto stwierdził że go UFO porwało,chyba wy.Gościu miał problemy psychiczne,wystarczy poczytać na zagranicznych stronach,a wy zaraz sensacja że kosmici,z małego procentu sprawy zrobiliście główny powód śmierci,wstydzcie się autorzy z innemedium które tylko prezentuje od dawna same niepotwierdzone teorie i oszustwa....

Portret użytkownika Alojzy

"Mężczyzna postanowił

"Mężczyzna postanowił zbudować również replikę statku UFO, sporządzoną z dwóch anten satelitarnych."

No i wszystko jasne: zaginął, bo użył anten satelitarnych. Każdy wie, że ufo buduje się wyłącznie z anten yagi-uda. Inaczej to przylatują ci źli kosmici i porywają na organy, a że organy są duże i ciężkie - to daleko się na nich nie zaleci.
Coraz częściej zastanawiam się czy jestem po właściwej stronie płotu zakładu psychiatrycznego.

Skomentuj