Niezwykła istota przypominająca obcego, odnaleziona w opuszczonym rosyjskim laboratorium

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Rosyjska policja z zachodniej Syberii usiłuje rozwikłać tajemnicę zmumifikowanych szczątków humanoida, znalezionych w poradzieckim opustoszałym laboratorium. O szokującym znalezisku poinformował władze Georgija Grigorczuk, który odnalazł pozostawione przez rosyjskich lekarzy szczątki

 

Niewielka istota znajdowała się w słoju i wygląda bardziej jak wyobrażenie obcego niż człowieka. Ma wielką głowę z ogromną puszką mózgową, małe usta i skośne oczy. Być może jest to po prostu zachowany w formalinie płód ludzi z wadami rozwojowymi. Padają też nieco fantastyczne teorie, że jeszcze za czasów ZSRR, próbowano stworzyć hybrydy istot z ludzkiego i obcego DNA.

[ibimage==24620==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W syberyjskim laboratorium odnaleziono też wiele fragmentów ludzkich organów i kości, które zostały pozostawione rozrzucone w okolicy zaniedbanego obiektu. Odnaleziono też inne zmumifikowane szczątki, w tym niemowląt, które nosiły ślady interwencji chirurgicznych. Według Siberian Times obecnie trwają prace mające na celu ustalenie kto odpowiada za pozostawienie preparatów medycznych bez odpowiedniego nadzoru.

[ibimage==24619==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pebu

Proszę Państwa, proszę o

Proszę Państwa, proszę o „podniesienie ręki do góry” jeżeli ktoś jeszcze wierzy w to, że my jako ludzie jesteśmy sami w tym wielkim, niewyobrażalnym ogromie naszego kosmicznego domu. Jeśli ktoś taki z was się znalazł to muszę powiedzieć, że szczerze mu współczuję. Tu gdzie żyjemy czyli na planecie Ziemia i w ogóle w kosmosie, nie ma czegoś takiego, że coś wzięło się z przypadku. Wszystko zostało STWORZONE przez najwybitniejszego „kompozytora” wszechdziejów. Tak tak to nasi kosmiczni Bracia, których nazywacie Bogiem. To oni wszystko „zaprojektowali”. Dobra, ok.. ja rozumiem, że w szkołach uczą o tej całej durnej ewolucji Darwina i innych bzdurach, całe życie jest na tym oparte , ale jeżeli by to wziąć na logikę to wszystko to kupy się nie trzyma! Najprościej mówiąc są to „bzdury XXI wieku” aby nas - ludzi omamić i ogłupić. Co taki jeden z drugim może wiedzieć o bożym świecie? A no właśnie, że nic. Nic tylko praca, żarcie, oglądanie bredni w telewizji, do spania i tak w kółko. Nas tak naprawdę nie informuje się o rzeczach najistotniejszych. Jesteśmy specjalnie umysłowo ograniczani, zaprogramowani tak jak to „oni” chcą.
Nie raz już tu pisałem i pisał będę, że jesteśmy dziełem innych pozaziemskich ras. Wszystkie te działania rodziły się na przestrzeni tysięcy jak nie milionów lat! Kochani.. na to są dowody i to jeszcze jakie. Nie będę wam tych rzeczy tu przedstawiał bo musiał bym pisać do białego rana. Internet jest od tego i wiele ciekawych książek niezależnych badaczy, a więc sami się zagłębcie w te tematy, tylko żeby pojąć te wszystkie sprawy trzeba mieć otwarty umysł, czego nie mogę powiedzieć o niektórych ignorantach i niedowiarkach co to mają pozakładane konta na tym portalu i wypisują głupoty oparte o cały ten zakłamany naukowy schemat. Czy kiedyś ktoś z was nie zastanowił się przez chwilę, że coś tu nie gra? Za mało nam się mówi, stanowczo za mało, a tak w ogóle to chyba nic się nie mówi. Nie doczekamy się dnia kiedy to oznajmią nam w telewizji, że znaleźliśmy życie pozaziemskie, albo, że nastąpił jakikolwiek kontakt. Rządy Rosji, Ameryki i nie tylko o tych rzeczach już od dawna wiedzą, ale nie powiedzą bo prowadzą z innymi przedstawicielami pozaziemskich ras tajne programy, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Np to, że na Księżycu czy Marsie są budowle i szkielety ludzkie sprzed tysięcy lat to jest jak najbardziej oczywisty pewnik. NASA fałszuje zdjęcia z powierzchni czerwonej planety stosując do tego specjalne filtry fotograficzne, tak naprawdę niebo na Marsie jest niebieskie i występuje tam powietrze w czystej postaci. Nie raz można było zobaczyć na zdjęciach z NASA, że na Marsie i Księżycu po prostu coś nie gra. Wiele zdjęć jest sfabrykowanych. Co roku w różnych zakamarkach naszego globu niezależni badacze znajdują artefakty, które w sposób kategoryczny zaprzeczają temu, że historia ludzkości nie jest taka jaką się nam przedstawia….

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Tylko ludzie pozbawieni

Tylko ludzie pozbawieni algorytmicznej wyobraxni mogą wierzyć w istnienie innych cywilizacji poza Ziemią.
 Kosmos jest pusty. Nie ma w nim nigdzie warunków do jakiegokolwiek życia. Próba rozpowszechnienia żtycia w kosmosie nie udała się a pierwsza była na Ziemi.
 Dowód?  Otóż zakładając, że istnieja inne cywilizacje, to naszej już nie miałoby prawa być.
 Prawo mocniejszego mówi: "słabszy musi zginąć". Obcy, którzy penetrują nasza cywilizację nie są obcymi, lecz zamieszkują ziemię długo przed powstaniem człowieka. Dlaczego sie nie kontaktują z nami i nie pomagaja żyć na Ziemi bez wojen, głodu i ludobójstwa?
 Bo nie jest to w ich interesie, jak nie jest w interesie człowieka rozmawuiać z krówą, którą tylko chcemy wydoić, albo przeznaczyć na bitki...

Portret użytkownika kuzYn

Mozna wierzyc, albo i nie

Mozna wierzyc, albo i nie wierzyć. Tak jak napisałaś. Wszystko zależy od tego kim jest autor artykułu, i czy nie zmyślił tego i owego, bo cytaty pilotów ( być może z d..y wzięte) nic nie znaczą. Napisać można wszystko, tylko jakie prawdziwe dowody są na to ?

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika pasjonat

ale blad logiczny... ( na

ale blad logiczny... ( na meczu kibic by widziec lepiej wstal, by reszta widziala lepiej- takze wstala, czy jest to prawdziwe? ze teraz wszyscy widza lepiej?)
skoro ziemia jest slaba to My - ludzie powinnismy dawno byc atomami w stanie wolnym...
 
znow zle zalozenia , twierdzenia i tezy ... o tym czy mamy prawo zyc decyduje przestrzen probabilistyczna dziwne ze czesta w kosmosie supernowa czy grad meteorow nie wymierzyl nam sprawiedliwosci. czemu ? a nobo takie sa prawa rachunku prawdopodobnienstwa ... czyli bombardowania duzymi kamieniami wraz z prawdopodobienstwem ze prawdopodobienstwo wystapi... te prawa rzadza nawet tym czy sie zesrasz w drodze do domu czy dasz rade dotrzec do porcelanowego studio Wink
 
Skad wiadomo czy nie jest to w ich interesie? to tylko domniemania... interesy w kosmosie ograniczaja sie do zmiennosci postaci energii ...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

pebu pewnie nie zaliczyl

pebu pewnie nie zaliczyl ciagow w wieczorowym liceum i postanowil nas uraczyc znow swoimi aronopodobnymi wypocinami...w ramach polechatania ego -nadawałbys sie na kierownika kampani dudy - napiszcie do instytutu andersena moze sypna groszem na wasze badania...
 
"NASA fałszuje zdjęcia z powierzchni czerwonej planety stosując do tego specjalne filtry fotograficzne, tak naprawdę niebo na Marsie jest niebieskie i występuje tam powietrze w czystej postaci. Nie raz można było zobaczyć na zdjęciach z NASA, że na Marsie i Księżycu po prostu coś nie gra."
 
Papier jak i ten biedny portal przyjma wszystko..dowody... gdzie sa dowody ???
pewnie popiol z feniksa Ci to wszystko opowiedzial...
 
żenada

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj