Niezwykła obserwacja UFO na Florydzie

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykłej obserwacji UFO doszło 21 marca 2014 roku w okolicy Boynton Beach na Florydzie. Według świadka obiekt wyleciał nagle zza chmur i przykuł jego uwagę. Po chwili zaczął nagrywać za pomocą telefonu komórkowego.

 

 

 

Nowoczesne smartfony mają na tyle dobre kamery, że są w stanie wykonywać zupełnie przyzwoite filmy. To właśnie dzięki temu, że prawie każdy nosi teraz w kieszeni taki sprzęt nagrywający udaje się rejestrować tak niezwykłe nagrania.

 

Autor tego filmu twierdzi, że na początku zauważył powoli poruszający się obiekt, który jaśniał wyraźnie na tle niebieskiego nieba. Jak widać na poniższym nagraniu UFO zatrzymało się w pewnym momencie po czym wykonało dziwny skok i zniknęło z dużą prędkością.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

inwazja? bez paniki,

inwazja?
bez paniki, spokojnie, spokojnie, proszę nie wpadać w popłoch...  jako specjalista od wszystkiego już wyjaśniam...
otóż teoria jest taka, że dziś najbiedniejszy smartfon jest mądrzejszy od najbogatszego Amerykanina... jedynym wyjaśnieniem tego, że nie potrafią już oni powiedzieć niczego oprócz "no bez jaj", "ale gówno", "co jest kur*a", jest zwiększona do masy krytycznej ilość aluminium w ich mózgach.
Amerykanie to nadprzewodniki obecnie - żywią się wzbogaconym aluminium, przyprawionym dla smaku krową w proszku i oddychają czystym aluminiowym powietrzem - co drugi jest zdrowy na Alzheimera i Parkinsona juz nawet nie pamięta jaki jest głupi...
ten to zapomniał nawet że ma Parkinsona i nie wie kompletnie jak się robi film, tak żeby ręka się trzęsła...

Portret użytkownika Tom

Witaj Baca!  Ty nie możesz

Witaj Baca!  Ty nie możesz być z tej planety. Zdjęcie nawet do Ciebie pasuje. Masz dużą wiedzę ogólną co się chwali jednak bałagan w głowie niczym moja teściowa w pokoju. Pozdrawiam i weź się do sprzątania bo żal czytać.

Skomentuj