Niezwykła obserwacja UFO na Pacyfiku. Jeden obiekt wleciał pod wodę!

Kategorie: 

Źródło:kadr z Youtube

Nad Pacyfikiem w Newport w stanie Oregon zaobserwowano dwa niezidentyfikowane obiekty latające. Do obserwacji doszło 1 października 2017 roku w godzinach porannych.

Jeden z UFO pozostawał w bezruchu przez prawie 4 minuty, po czym zniknął wtedy, kiedy drugi obiekt prawdopodobnie wleciał pod powierzchnię oceanu! Mniejszy z tych obiektów, pozostawił za sobą ciemną smugę dlatego sugerowano, że to wygląda jak ślad meteora, ewentualnie jakiś pocisk, który zdaje się kierować w stronę widzianej w kamerze CCTV dziwnej świetlistej kuli na horyzoncie. Ostatecznie świecący obiekt znikł z pola widzenia akurat w chwili pojawienia się kolejnego UFO, które najwyraźniej wleciało w ocean.

Sprawa jest dość tajemnicza, ponieważ nie był to na pewno podchodzący do lądowania samolot, gdyż nie widać przerywanego światła obrysowego. Nie był to również śmigłowiec, bo również powinien być tak oznakowany. Ewentualnie mogła to być jakaś planeta, na przykład Venus, ale nie powinna tak nagle zniknąć tylko raczej skryć się za horyzontem. Niezwykła jest również dziwaczna koincydencja obu anomalii zarejestrowanych na kamerze CCTV. Być może był to jedynie zbieg okoliczności, lecz nie wykluczone, że oba obiekty były ze sobą jakoś powiązane.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj