Niezwykła popularność malezyjskiego filmu z gigantycznym UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Internet doczekał się kolejnego virala, czyli bardzo popularnej zawartości. Tym razem na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube, można zobaczyć przestraszonych mieszkańców odległych wiosek w Malezji, obserwujących coś co wygląda jak wielkie UFO.

Po tym gdy ten rzekomo unikalny materiał filmowy z wykonującym akrobacje obiektem znalazł się w Internecie, oczywiście rozgorzała dyskusja co do jego autentyczności. Jedni po prostu uwierzyli, że ten film przedstawia rzeczywiste wydarzenia, a inni wskazywali, że to tak oczywisty fake, że można się jedynie roześmiać.

 

Dziwny materiał filmowy, podobno wykonali mieszkańcy w Kuala, zdalnym regionie Malezji, położonym w północno-wschodniej części stanu Kelantan. Nagranie już spowodowało wstrząs w całej okolicy. Niewytłumaczalny statek powietrzny wydaje się promieniować jakimś strumieniem oślepiającego światła. Obiekt powoli przesuwa się na ekranie w sposób, który wskazuje jakby kontrolował usiłował utrzymać stały dystans do powierzchni ziemi.

Nawet jeśli jest to fałszerstwo, a wiele na to wskazuje, to trzeba przyznać, że nietypowe. Każdy sam musi ocenić co widzi na tym nagraniu - gigantyczne UFO, czy dzieło początkującego speca od efektów specjalnych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nv 13 cr 78

Nikt z was nie pisze o tym że

Nikt z was nie pisze o tym że na dole statku pojawiły się 3 błyskawice ciężko je zobaczyć ale jednak są na drugim filmiku i tak się zastanawiam jak to miała by być ściema to po co by ktoś się bawił z błyskawicami. Bo sznowni tu wielcy znaFcy od UFOlogi w dupie byliście i gówno widzieliście , macie takie srane myślenie że tylko taka menda jaką jest człowiek istnieje w bezkresie kosmosu , to śmieszne i wręcz żenujące że tak sobie myślicie że nie ma innych form życia innych gatunków zwanych obcymi , to takie prostackie myślenie i tyle

Portret użytkownika Rufi

Niestety pierwszy przelot w

Niestety pierwszy przelot w miarę przekonujący ale na drugim przelocie widać  że to podruba a szkoda bo dowodów na istnienie ufo potrzebujemy jak nigdy dotąd żeby udowodnić niedowiarkom oraz ślepym fanatykom religijnym że nie jesteśmy sami w kosmosie . P.S. Światło przechodzące przez korony drzew, cieniowania statku względem otoczenia oraz znikają gałęzie to powody dla których można powiedzieć że to blef.

Portret użytkownika Mieciu

Na ślepotę to akurat Ty

Na ślepotę to akurat Ty jesteś chory, skoro nie widzisz że ktoś cały czas skótecznie próbuje nam wmówić że gdzieś tam żyją ufolódki. Dorośnij. Istnieją gorsze rzeczy niż te bzdury, których nauka nie jest w stanie wytłumaczyć.

Portret użytkownika wowa

O nie rozumni! kiedy

O nie rozumni! kiedy pojmiecie że nie istnieje coś takiego jak pozaziemskie istoty, rasy czy koalicje, przestańcie się łudzić! to wszystko nic innego jak demony przybierające postacie tzw. Obcych czy statków kosmicznych żeby zwieść tylu ludzi ilu się da przed nadchodzącym sądem Bożym! Wszystko to są demony, których zadaniem jest oddalić was jak najbardziej od Jezusa Chrystusa. Demony przychodzą do każdego pod taką postacią w zależności od tego czym dane osoby się interesują np. do religijnych katolików - pod postacią Maryji, a do interesujących się sprawami kosmosu i podobnymi - pod postacią Obcych i statków kosmicznych.

Portret użytkownika Bluespace

Nie no poniosło Cię z tym

Nie no poniosło Cię z tym jezuskiem, dobra ziomuś sobie żył, wszystko spoko, ale nauka więcej może powiedziec niż biblia, patrząc na ilośc galaktyk i ilosc gwiazd zbyt mało prawdopodobne byśmy to my bili jedeyni, już prędzej uwierzę w to, ze moja dusza przejdzie do jakiegoś wymiaru na poziomie kwantowym niz w to, ze pójdę do nieba i pogadam z jezusem.... 

Portret użytkownika Mieciu

Dokładnie. Niestety ciemnota

Dokładnie. Niestety ciemnota "nowoczesnych i postępowych ludzi" nim to pojmie to może być za późno. Śmieją się z wiarygodności tego co piszą na onetach i mówią w tvnie, jednocześnie wierząc w bełkot opłacanych przez żydowskie elity naukowców.

Portret użytkownika dd

Jak już koleżka przygotowuje

Jak już koleżka przygotowuje jakąś animację to żęby być bardziej wiarygodnym należałoby zadać sobie trudu i zrobić kilka "nagrań" z różnych ujęć i różnej jakości. No przecie nie wszystko nagrywa się tylko lodówkami. A telefony z kamerakami mają już przedszkolaki.

Portret użytkownika xpander11

Albo własnie widzialem

Albo własnie widzialem najbardziej NATURALNE nagranie jakie kiedykolwiek widzialem albo to fejk, obiekt porusza sie nadnaturalnie NATURALNIE TAK JAK LUDZKIE OKO TO WIDZI JAKOSC NAGRANIA Z 1 STRONY SLABA Z 2 STRONY MOZLIWA DO ZAAKCEPTOWANIA SADZAC PO MIEJSCU NAGRANIA NIE ZEBYM UWAZAL ZE WYSPY W MALEZJII SA ZACOFANE TEC HNOLOGICZNIE ALE JEST DO PRZYJECIA.... ALE TEN RUCH...NIE DAJE MI SPOKOJU....PRZEZWYCZAJENII DO YOUTUBA ITD JAKOSCI 4K ITD TO WLASNIE TO NAGRANIE "RUSZA" SIE TAK REALNIE, TAK NAOCZNIE, TAK CODZIENNIE HMMMM

Strony

Skomentuj