Niezwykła postać anioła z mieczem została uchwycona na zdjęciu w Michigan

Kategorie: 

Źródło: Glen Tormen

W amerykańskim stanie Michigan kamera bezpieczeństwa zarejestrowała tajemniczą, skrzydlatą istotę. Niezwykła anomalia została uchwycona przez kamerę zainstalowaną na podwórku Glena Tormena.

Właściciel twierdzi, że zdjęcia robiono nocą, a odstęp między nimi wynosi jedną lub dwie sekundy. Na pierwszym zdjęciu widoczna jest tajemnicza postać ze skrzydłami oraz mieczem w dłoni. Na drugiej fotografii natomiast widać jak postać unosi się ku górze. Po obejrzeniu zdjęć mężczyzna wysłał je do żony, twierdząc, że jest to objawienie anioła.

Glen Tormen jest osobą wierzącą i jest przekonany, że to objawienie – „Mocno wierzę w Pana, a to tylko wzmacnia moją wiarę. To jest prawdziwe, Bóg jest prawdziwy, anioły są prawdziwe, a cuda się zdarzają.”

Sceptyczne głosy mówią, że zdjęcie pokazuje ćmę, która przeleciała bardzo blisko obiektywu, jednak Tormen nie zgadza się z tym. Mężczyzna uważa, że jest jeszcze zbyt zimno, aby mógł to być owad. Ponadto kamera zareagowałaby szybciej na ćmę i zrobiłaby więcej zdjęć.

Obecnie sprawa pozostaje nierozwiązana. Żadna z hipotez dotyczących tajemniczego objawienia nie została wyjaśniona.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Ch*jowy ten Photoshop ...

Ch*jowy ten Photoshop Blum 3 ... Zara mnie się przypomniał ten durny film sprzed 10+ lat, o popierd*leńcu co ujrzał w delirce archanioła - wypisz-wymaluj jak z Heroes of Might & Magic III Blum 3 - i poczuł się wybrany do czegośtam Bożego... Potem przyuważył w starej chałupie Św. Starą Siekierę & Stare Rękawice Robocze zesłane mu od Boga (!), zabrał ze sobą, a potem mordował ludzi tą siekierą, że niby jak ich dotknie tymi starymi, brudnymi, wystrzępionymi szmaciakami to "poznaje Prawdę!!!" (o ich niby grzechach, cy cóś) i musi ich zabić... Jeszcze tam było o tym, jak się znęcał nad tym ze swoich synów, co był normalny i starego za świrniętego seryjnego mordercę uważał, bo go zamykał w piwnicy bez wody i jedzenia na całe dnie, majacząc, że go nie wypuści póki młody też nie "zobaczy anioła", czy tam "nie uwierzy w Boga" (drugi syn był młodszy i głupszy i tatusiowi uwierzył na słowo). Ogólnie dołujący był ten film Sad , tylko tytułu zapomniałem. Enyłej, jak tylko tu czytam kolejnego arta czy komentarz o tym co to kiedyśtam na bank będzie, bo "w Piśmie stoi" (i to na pewno jest dowód na 1000%!), czy tam o Przenajbłogosławieńszej Dziewicomaryji pośredniczącej cośtam Duchowi Kasprowi Śniętemu na chwałę Chrystojezuska z kryształowego Jaruzelemu koło Syriusza, i w ogóle UFO-elfy i krasnoludki NWO, i jeszcze jakie to szczęście słyszeć jak stary koszerny cap charczy po ichniemu ze "świętej" Tory, to zaczynam się obawiać ilu zaginionych bez wieści w Polsce w ostatnich latach już się nie odnajdzie, bo spotkali na swojej drodze jednego z InneMediumowych dewotów-paranoików, co mu chyba Nefilim usiadł na głowie, i zostali "ukarani" za "grzechy" Sad ...

 

 

Strony

Skomentuj