Niezwykła poświata zaobserwowana przez mieszkańców Stawropola na południu Rosji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W nocy 17 marca na niebie nad Stawropolem, miastem w południowej Rosji zlokalizowanym w pobliżu Krymu, zaobserwowano niezwykłe zjawisko. W samym środku nocy około 40 minut po północy, doszło do jasnego błysku niewiadomego pochodzenia.

 

Zjawisko zostało nagrane dzięki kamerom internetowym i rejestratorom jazdy. Oczywiście pierwsze skojarzenie było takie, że błysk spowodował jakiś obiekt wchodzący w atmosferę. Sugerowano też, że było to jakieś wyładowanie atmosferyczne. Ostatecznie miejscowi meteorolodzy wykluczyli, aby niezwykły błysk miał związek z jakimiś zjawiskami naturalnymi.

[ibimage==24223==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Założono, że jest to wytwór człowieka. Najprostsze rozwiązanie zakładało, że po prostu eksplodował jakiś transformator, ale nie ma potwierdzenia takiego incydentu ze strony lokalnych zakładów energetycznych. Nie można też wykluczyć, że błyski miały jakiś związek z działalnością rosyjskiego wojska.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika trelmorele

Bez jaj to typowy blask

Bez jaj to typowy blask spalającego się meteorytu,nawet można opisać przebieg,w pierwszej fazie zaczyna płonąć cały widać normalny proces spalania jednak po chwili ciało rozpada się na mniejsze części w tym momencie światło robi się jaśniejsze z uwagi na to że mniejsze części szybciej poddały się temperaturze i proces spalania robi się gwałtowniejszy co skutkuje wzrostem emisji światła itd,wystarczy trochę wyobrażni a nie pisać bzdur

Portret użytkownika spacepol

Ta rusko-ukraińska swołocz

Ta rusko-ukraińska swołocz ciągle jakieś eksperymenty robi. Co się więc dziwić, że coś świeci. Zaczniemy się martwić jak będzie świecić cały czas Wink
Powinno się wytępić to dziadostwo rusko-ukraińskie zanim zajmie Polskę jak Krym. Już Szczecin zasyfiony! Co chwilę ukrainiec. Obłęd! Bajzlu narobili i nogi za pas. A my mamy się z nimi teraz męczyć? Niedoczekanie.

Portret użytkownika Cabaj

Obejrzyjrzyjcie sobie

Obejrzyjrzyjcie sobie wizualizację ludzi z epoki kamienia łupanego których istnienie potwierdza kościół i przypomnijcie sobie słowa " ... I bóg stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje ..... " Gdzie tu sens ?

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Ano sens jest głęboki... Bo

Ano sens jest głęboki... Bo ci ludzie "z epoki kamienia łupanego" to zdegenerowane plemiona pochodzące z ocałałych jednostek ludzkich po Potopie.
 Stworzenie człowieka " na obraz i podobieństwo" oznacza, ze został stworzony jako doskonały, o inteligencji równej bogom i doskonałym genotypie.
Świadczy o tym przedpotopowa arhitektura megalitów i ślady potężnych technicznie cywilizacji, które w Potopie uległy unicestwieniu.
 Po Potopie warunki na Ziemi się zmieniły tak dalece, że obecni ludzie pod względem inteligencji, budowy i genotypu  są zdegenerowani umysłowo i fizycznie a ich genotyp stale się degeneruje.
Szcztkowe cechy umysłowe przedpotopowych ludzi, takie jak telekineza, teleportacja itp, nie są zakodowanymi możliwościami człowieka, lecz jego mizernymi szczatkami, które cudem zachowały się u jednostek.

Portret użytkownika MiterMan

"skyking" w akcji....

"skyking" w akcji.... nowoczesna technologia satelitarna celem testu jest sprawdzenie ile rakiet wroga przepusci owa technologia  przez strefe... o wybuchach naziemnych nie bylo mowy wiec mozna zalozyć ze testy przepiegly znakomicie... mozna sie domyslac rozniez ze dzialo sie to gdzies na wschodzie Rosji

Strony

Skomentuj