Niezwykła poświata zaobserwowana przez mieszkańców Stawropola na południu Rosji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W nocy 17 marca na niebie nad Stawropolem, miastem w południowej Rosji zlokalizowanym w pobliżu Krymu, zaobserwowano niezwykłe zjawisko. W samym środku nocy około 40 minut po północy, doszło do jasnego błysku niewiadomego pochodzenia.

 

Zjawisko zostało nagrane dzięki kamerom internetowym i rejestratorom jazdy. Oczywiście pierwsze skojarzenie było takie, że błysk spowodował jakiś obiekt wchodzący w atmosferę. Sugerowano też, że było to jakieś wyładowanie atmosferyczne. Ostatecznie miejscowi meteorolodzy wykluczyli, aby niezwykły błysk miał związek z jakimiś zjawiskami naturalnymi.

Założono, że jest to wytwór człowieka. Najprostsze rozwiązanie zakładało, że po prostu eksplodował jakiś transformator, ale nie ma potwierdzenia takiego incydentu ze strony lokalnych zakładów energetycznych. Nie można też wykluczyć, że błyski miały jakiś związek z działalnością rosyjskiego wojska.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika trelmorele

Bez jaj to typowy blask

Bez jaj to typowy blask spalającego się meteorytu,nawet można opisać przebieg,w pierwszej fazie zaczyna płonąć cały widać normalny proces spalania jednak po chwili ciało rozpada się na mniejsze części w tym momencie światło robi się jaśniejsze z uwagi na to że mniejsze części szybciej poddały się temperaturze i proces spalania robi się gwałtowniejszy co skutkuje wzrostem emisji światła itd,wystarczy trochę wyobrażni a nie pisać bzdur

Portret użytkownika spacepol

Ta rusko-ukraińska swołocz

Ta rusko-ukraińska swołocz ciągle jakieś eksperymenty robi. Co się więc dziwić, że coś świeci. Zaczniemy się martwić jak będzie świecić cały czas Wink
Powinno się wytępić to dziadostwo rusko-ukraińskie zanim zajmie Polskę jak Krym. Już Szczecin zasyfiony! Co chwilę ukrainiec. Obłęd! Bajzlu narobili i nogi za pas. A my mamy się z nimi teraz męczyć? Niedoczekanie.

Portret użytkownika Cabaj

Obejrzyjrzyjcie sobie

Obejrzyjrzyjcie sobie wizualizację ludzi z epoki kamienia łupanego których istnienie potwierdza kościół i przypomnijcie sobie słowa " ... I bóg stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje ..... " Gdzie tu sens ?

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Ano sens jest głęboki... Bo

Ano sens jest głęboki... Bo ci ludzie "z epoki kamienia łupanego" to zdegenerowane plemiona pochodzące z ocałałych jednostek ludzkich po Potopie.
 Stworzenie człowieka " na obraz i podobieństwo" oznacza, ze został stworzony jako doskonały, o inteligencji równej bogom i doskonałym genotypie.
Świadczy o tym przedpotopowa arhitektura megalitów i ślady potężnych technicznie cywilizacji, które w Potopie uległy unicestwieniu.
 Po Potopie warunki na Ziemi się zmieniły tak dalece, że obecni ludzie pod względem inteligencji, budowy i genotypu  są zdegenerowani umysłowo i fizycznie a ich genotyp stale się degeneruje.
Szcztkowe cechy umysłowe przedpotopowych ludzi, takie jak telekineza, teleportacja itp, nie są zakodowanymi możliwościami człowieka, lecz jego mizernymi szczatkami, które cudem zachowały się u jednostek.

Portret użytkownika MiterMan

"skyking" w akcji....

"skyking" w akcji.... nowoczesna technologia satelitarna celem testu jest sprawdzenie ile rakiet wroga przepusci owa technologia  przez strefe... o wybuchach naziemnych nie bylo mowy wiec mozna zalozyć ze testy przepiegly znakomicie... mozna sie domyslac rozniez ze dzialo sie to gdzies na wschodzie Rosji

Portret użytkownika sio

Rosja wielikij narod to i

Rosja wielikij narod to i wielkie rzeczy się dzieją, a tu nawet jak ktoś pierdnie to tacy jak BACA, trzcina czy aron krzyku narobią i zrobią z tego słowiańską religię albo przepowiednię

Portret użytkownika pasjonat

jezu, trzcina... jak kogos

jezu, trzcina... jak kogos nazywasz zydem to co masz na mysli ? skapca od sloneczniku z zawodowki ?? czy kogos o semickich rysach twarzy? czy moze jeszcze jakiegos goscia z plecakiem co go bacy opowiastki kreuja. ? Zyd to dokladnie kto ??  Koles z cipelych krajow ??
 
LITOSCI !!!
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika kuzYn

Ale Ci się tu pasjonat

Ale Ci się tu pasjonat nawpisywało ludzi, wszyscy są ciekawi co to są te skapca od sloneczniku”. Ja przestudiowałem całą encyklopedię britannica i znalazłem. Chodzi oczywiście o wyspy bergamuty. Tam walutą wymienną są słoneczniki, tak więc chodzi o skąpca słoneczników.
Jak ktoś chce kupić kapcie płaci 2 słoneczniki, jak buty 4.... itd. Im więcej ktoś ma słoneczników tym większym jest bogaczem.
Bardzo ciekawe, bardzo. Biggrin

 

Portret użytkownika baca

tak Pasjonat, chodziło o

tak Pasjonat, chodziło o "skąpca od słoneczniku z ciepełych krajów" - baaaardzo ciepełych...
gdybyś wziął parę kilowatów w makówke i wypił szklankę jodyny to byś wiedział o co tobie chodzi... inni też by wiedzieli...

Portret użytkownika baca

było silne światło a nie było

było silne światło a nie było żydów no więc sprawa jest... jasna Smile
radujmy się, bo całkiem możliwe że to była aktywność matki boskiej krymskiej bo ją zawsze jak tylko gdzieś wyganiano żydów brała zaraz cholera jasna... ale możliwe też że zniknięcie pasożydów krymskich postanowił sobie uczcić jakiś spawacz który wziął nadgodziny z tej całej radości...

Portret użytkownika Ciekawy

Baca bardzo dobrze

Baca bardzo dobrze mówisz.
Ale z jednym się nie zgadzam.
Ciekawe bo to nie jest typowe.
Ale nie ONI rządzą krymem.
 
Ssaki rządzą.
Słowianie rządzą.
I zawsze będziemy rządzić na własnych ziemiach.
Europa z nami nie wygra.
 
Patrz i słuchaj.
Akcja się dzieje szybko.
Łzy dobijają Ukrainę.
Europa jest na zatraceniu...

Portret użytkownika baca

gitara napisała: "myślę że

gitara napisała:
"myślę że powinieneś ujawnić się swojemu lekarzowi"
hmm... gdyby gitara rzeczywiscie myślała to by tak bezmyślnie nie napisała
czyżby gitara się przed swoim lekarzem ukrywała?
ja myślę że przeciągasz strunę Smile
 

Portret użytkownika Q...

Zgadza się. Barwa światła

Zgadza się. Barwa światła wskazuje na łuk elektryczny. Albo to chyba bardzo wyeksploatowana trakcja, bo czas trwania błysku sygnalizuje mocne wytarcie linii przesyłowej albo awarię pantografu, ew. jedno i drugie na raz.

Skomentuj