Niezwykła teoria! Szaraki to potomkowie uprowadzonych ludzi

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

W kulturze popularnej, tak zwane szaraki, znane również jako szarzy kosmici nabierają niepokojąco ludzkich cech i kształtów. Profesor David Jacobs uważa że jest ku temu pewien powód. Jedna cecha fizjologiczna szaraków może świadczyć o tym, że nie są oni stricte kosmitami, a raczej potomkami uprowadzonych ludzi.

David Jacobs, emerytowany historyk w Temple University, wierzy w to że opowieści o szarakach kryją w sobie makabryczne drugie dno. Jacobs przeprowadził wywiady z około 150 osobami, które twierdzą, że zostały uprowadzone przez kosmitów, poddając je regresji hipnotycznej. W wielu przypadkach, zapomniane szczegóły kosmicznych porwań ukazały dziwacznie spójny obraz intencji obcych stworzeń.

 

Wielu uprowadzonych powiedziało Jacobsowi, że obcy pobierali ludzkie nasienie i komórki jajowe. Kobiety często twierdziły, że zostały zapłodnione przez kosmitów, którzy następnie usunęli z ich łona obco-ludzkie hybrydy. Jacobs opublikowal wiele książek na temat tajemniczych historii jakie ujawnili mu jego pacjenci. Ich kulminacją był niedawny wywiad w The Richard Dolan Show. Emerytowany profesor, przedstawił w nim swoją teorię powstawania szaraków, sugerując, że tajemniczy kosmici są wynikiem eksperymentów na uprowadzonych ludziach.

„Powodem, dla którego mówię, że szarzy kosmici mogą mieć ludzkie DNA, jest ich fizjonomia. Szarzy kosmici mają dwoje ogromnych czarnych oczu. Mają dwie dziury na uszy. Jest to ważne, ponieważ ewolucja nie wyposaża nas w takie instrumenty jeśli nie jesteś w stanie z nich korzystać”.

David zauważył, że szaraki często charakteryzują się dwoma otworami na nos, podobnie jak ludzie. Wielu z szarych kosmitów, miało również dziurę na usta, co zdaniem badacza jest zupełnym nonsensem biorąc pod uwagę większość historii na ich temat.

„Pytanie brzmi, dlaczego mają szczelinę na usta? Nie oddychają, nie ma dowodów na to, że oddychają, a podchodzą bardzo blisko ludzi, czasami nawet dotykając ich czoła” – kontynuował. „Zapytałem naocznych świadków: »Czy czujesz ich oddech na twarzy?« Odpowiedź zawsze brzmi „nie”.

Jacobs należy do niewielkiej, ale zaskakującej grupy dobrze znanych osób, które wierzą w życie pozaziemskie, należeli do niej prezydenci USA Jimmy Carter i Ronald Reagan,  astronauci Edgar Mitchell i Gordon Cooper, fizyk teoretyczny Stephen Hawking i celebryci Mick Jagger, Dan Aykroyd, Muhammad Ali i William Shatner.

Jego opinię podziela badacz na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii. Young-hae Chi, który uczy koreańskiego na uniwersytecie, twierdzi że obcy, tworzą hybrydy kosmitów i ludzi jako zabezpieczenie przed zmianami klimatycznymi. Chi zauważa, że ​​od kilkudziesięciu lat liczba odnotowanych uprowadzeń przez kosmitów rośnie. Czy wynika to z faktu że same hybrydy przykładają rękę do narodzin kolejnych "pokoleń"?

 

Trudno zaprzeczyć, że większość z przekazów sugeruje, że kosmici nie rozmawiają, ale komunikują się telepatycznie. W większości przypadków, nie jedzą w normalny sposób, więc dlaczego mają otwór gębowy? Według profesora wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. W tym wszystkim jest cel, a o tym jaki on jest, przekonamy się w przyszłości.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj