Niezwykła trójkątna chmura lub zamaskowane UFO nad Teksasem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do tej obserwacji doszło 30 grudnia ubiegłego roku w Teksasie. Jeden ze świadków zauważył coś dziwnego na niebie. Była to chmura o nietypowym kształcie, która poruszała się inaczej niż reszta.

 

Jak wynika z opublikowanego nagrania, jedna z chmur ma wyraźnie trójkątny kształt i porusza się z inną prędkością i w innym kierunku niż reszta chmur. Spowodowało to falę spekulacji, że to, co widać to zamaskowane UFO o trójkątnym kształcie.

 

Oczywiście niezwykła chmura mogła być po prostu fenomenem meteorologicznym wywołanym przez prądy strumieniowe w atmosferze, które wcale nie muszą wiać w jednym kierunku. Można sobie wyobrazić warstwy chmur pędzone z zupełnie innym tempem niż podstawa pozostałego zachmurzenia. Być może tak było w tym przypadku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ebu

 W judeohameryce wszystko

 W judeohameryce wszystko jest niezwykle, nawet jak jest mega przecietne-przeciez to mistrzowie manipulacji: z gówna potrafia zrobic sztabke zlota, wiec czemu sie dziwic?! Chmura jak chmura, troche jak litera ''A''. Moze to statek Druzyny?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zielonawyspa

Wygląda na to że jesteśmy

Wygląda na to że jesteśmy zbyt zajęci zaprzeczaniem istnienia UFO i UFOnautów, aby odnotować że faktycznie to naszej uwadze umyka to co w ich sprawie jest najważniejsze. Wszakże poprzez owo zaprzeczanie, jako cywilizacja tracimy doskonałą okazję aby poznać nieslychanie dla nas zaawansowane urządzenia techniczne UFOnautów. Ponadto zawalamy też mizernie obowiązek badania faktycznych powodów dla jakich UFOnauci przylatują na Ziemię z innego krańca galaktyki, aby po przybyciu tutaj zwyczajnie ukrywać się przed ludźmi. Wszystkim przecież wiadomo, że jeśli ktoś przed nami się ukrywa, zwykle to oznacza że ma on coś nieczystego do ukrycia. Niemal nic też narazie nie wiemy, dlaczego UFOnauci uprowadzają ludzi na pokłady swoich statków.
       Natomiast jako indywidualni ludzie tak zostajemy skołowani tym całym autorytatywnym zaprzeczaniem że UFO istnieją, iż tracimy okazję poznania dosyć gorzkiej prawdy. Prawda ta stwierdza, że każdy mieszkaniec Ziemi, włączając w to i Ciebie czytelniku, a także tych Twoich bliskich których najbardziej kochasz, jest systematycznie uprowadzany do UFO gdzie zostaje brutalnie rabowany ze wszystkiego co ma najcenniejsze. W sumie więc, zamiast negować istnienie UFOnautów, lepiej zacznijmy patrzeć im na ręce i miejmy się przed nimi na baczności.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika tttrrrtt

Niech wypowie się wybitny

Niech wypowie się wybitny specjalista w dziedzinie wykrywania twarzy, obróbki fotek, zwycieżca wielu konkursów rozponawania zjawisk na fotkach, niekwestionowany lider odnajdywania anomalii na fotkach ZIBI the King of face&foto.

Strony

Skomentuj