Niezwykle dobre nagranie UFO z Australii!

Kategorie: 

Źródło: Junelyn Bitalac

Całkiem niedawno, w internecie pojawiła się rejestracja kolejnej interesującej obserwacji obiektu UFO. Tym razem, pochodzącej z Australii, a konkretnie miasta Hastings Wiktoria. Co ciekawe, świadek zdarzenia nie tylko zdołał wykonać nagranie tego obiektu, ale na dodatek jest ono całkiem dobrej jakości.

Zdarzenie miało mieć miejsce 28 Maja 2018 roku. Właścicielka kanału na Youtubie pt. Junelyn Bitalac zarejestrowała je spontanicznie, korzystając ze swojego telefonu komórkowego. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w opisie filmu, obiekt był już widoczny przez dłuższą chwilę, zanim kobieta zdecydowała się zjechać na pobocze drogi oraz szybko wykonać nagranie.

Zarejestrowany dyskoidalny obiekt poruszał się jednostajnym ruchem i nie zdawał się wydawać jakichkolwiek odgłosów. Szacując po odległości dysku od słupów energetycznych można sugerować iż unosił się on na wysokości około kilkudziesięciu metrów. Podczas gdy taka wysokość nie oznacza koniecznie iż jest to dzieło obcej cywilizacji daje nam to pewne możliwości co do potencjalnego wyjaśnienia tej obserwacji.

Na pewno nie mógł to być jakikolwiek cywilny pojazd powietrzny, ponieważ nie latają one na tak niskich wysokościach. Na tą chwilę najlepsze możliwości jakimi dysponujemy to uznanie tego obiektu za wojskowy lub cywilny dron zdolny do niezwykle precyzyjnego lotu, albo rzeczywisty obiekt UFO. Kwestie tego co wydaje wam się bardziej prawdopodobne pozostawiam dla was.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Ściemy z ufo nikt nie kupuje

Ściemy z ufo nikt nie kupuje ale nie zmienia to faktu poważnych obserwacji których jest cała masa  wykonywanych przez poważnych ludzi w tym wielu pilotów zawodowych których pod dywan nie wmieciesz. 

Skomentuj