Niezwykłe kolumny światła zostały zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Rockwallian & freelancerider100

W pierwszym tygodniu kwietnia doszło do dwóch bardzo interesujących zjawisk atmosferycznych przypominających kolumny światła wydostające się zza zasłony chmur. Wiele wskazuje na to, że jest to kolejna z długiej serii tego typu obserwacji rejestrowanych już od blisko 3 lat.

Najwcześniejsza, znana nam obserwacja tego fenomenu miała miejsce w Meksyku, nad piramidą Kukulkan. Kilka lat później bo już 10 sierpnia 2015 roku tego typu zjawiska były widziane we Włoszech w okolicy miejscowości Civitavecchia a już w pięć dni później w amerykańskim South Myers na Florydzie. Warte zapamiętania jest również zjawisko z ubiegłego roku, kiedy to kolumna światła była widzana w Argentynie w okolicach miasta Feliciano.

Ostatni raz gdy widziano ten fenomen, niezwykła kolumna światła pojawiła się w towarzystwie meteorytu, który eksplodował nad amerykańskim stanem Michigan. Najnowsza obserwacja lub raczej dwie osobne obserwacje tego zjawiska miały miejsce kolejno 6 i 8 kwietnia br. Pierwsze ze zjawisk zostało zarejestrowane w okolicach teksańskiego miasta Rockwall. Tymczasem drugie miało miejsce na jednej z dróg w stanie Phoenix.

Obydwa zdarzenia zostały zarejestrowane przez anonimowych przechodniów którzy udostępnili swoje znaleziska na social mediach. Na ten moment, nie mamy jeszcze pewności czy zarejestrowane przez nich anomalie świetlne mają związek ze zjawiskami obserwowanymi w innych miejscach świata. Trudno jednak nie zwrócić uwagi na fakt iż częstotliwość tego typu obserwacji jest coraz większa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

15 lat temu w którejś małej

15 lat temu w którejś małej miejscowości pod Opolem była wypasiona dyskoteka z 2 razy w tygodniu - jak się koło czwartku z wieczora na Opole jechało, to też taki słup światła po niebie latał, a przy otwartym oknie auta z oddali echo "umps umps" dochodziło... Per analogiam to tylko NWOwcy z biblijnymi gigantami i GMO-upadłymi aniołami sobie melanż urządzają, bo od tysięcy lat próbują opanować cały świat ale coś im nie idzie, bo tylko część opanowali to i odreagować muszą niepowodzenia... Bez paniki, nie przeszkadzajcie im, niech poszaleją, na kacu nie będą mieli energii do polowania na Pana Jezusa, czy coś tam...

 

Skomentuj