Niezwykłe nagranie! Japońscy badacze uwiecznili USO

Kategorie: 

Źródło: 2002 Jamstec Expedition

Podczas ekspedycji z 2002 roku zespół badawczy Japońskiej Agencji ds. Nauki i Technologii Morsko-Ziemskiej (JAMSTEC) natrafił na dziwaczny obiekt skrywający się pod powierzchnią oceanu. Nagranie wideo z tego incydentu ukazuje coś co ufolodzy określiliby mianem USO (niezidentyfikowany obiekt podwodny).

Do obserwacji doszło w pobliżu Sanriku. Zdalnie kierowany pojazd podwodny nagrywał podwodną faunę, gdy nagle w kadrze kamery przemknął szybko poruszający się, świecący obiekt w kształcie spodka. Maszyna, znajdowała się wówczas na głębokości 421 metrów. 

 

Zdezorientowani członkowie ekspedycji zastanawiali się, czy zdalnie sterowany pojazd uwiecznił jakieś zwierzę głębinowe jednak ujęcia nie pozwoliły na zidentyfikowanie jakiegokolwiek mieszkańca tamtejszych wód. Obserwacja pozostaje więc sklasyfikowana jako incydent USO. 

 

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy USO było widziane w ziemskich zbiornikach wodnych. Wielokrotnie dochodziło do obserwacji UFO/USO wylatujących wprost z oceanów ku zdezorientowanym marynarzom oraz pilotom. Do takich incydentów doszło zresztą na słynnych nagraniach udostępnionych przez amerykańską marynarkę wojenną.

 

Czym mogło być USO z Japonii? Możliwości jest wiele, poczynając od nieznanego stworzenia morskiego, aż po jakiś rodzaj technologii. Jeśli zakładamy iż była to druga z opcji, to kto może być jej twórcą?

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Dziś 26.04.2023 o godz. 21

Dziś 26.04.2023 o godz. 21 leci na History Channel kolejny odcinek programu "Evidence Of The Unexplained", bardzo dobra seria tej stacji ! Głównie wszystko o UFO w sensownej, a czasami dobrej opowieści, bez ściemy krytycyzmu i sceptycyzmu ! Pełno dobrego materiału z raportów UFO, większość informacji pokazana bardzo racjonalnie, czasami nawet udowodnione rzeczy przez relacje świadków oraz informacje rządowo-naukowe ! Sporo wypowiedzi które jakby były skopiowane z bloga popotopie.blogspot.com ! Smile Dużo rzeczy które są tam zamieszczone przedstawiono mocno realnie, wiele relacji o okaleczeniach, porwaniach i doświadczeniach UFO demonów ! Tym bardziej zawsze należy mieć duchową pomoc w postaci modlitwy do Jezusa, jak o tym informuje ufolog Joe Jordan !

https://www.teleman.pl/tv/Wyjasnic-Niewyjasnione-7-2361921

sceptycy i wyznawcy wiary w małpę Darwina to ludzie bardzo ubodzy duchowo, a nawet pozbawieni kontaktu z boską cywilizacja „Poziomu VII skali Isaaka Asimova” !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj