Niezwykłe nagranie z Argentyny. Przelot UFO w 4K!

Kategorie: 

Źródło: Mariano López

Właściciel drona sfilmował przelot niezwykle szybkiego UFO w porcie San Clemente del Tuyú w prowincji Buenos Aires w Argentynie. Dostępne ujecia nie wskazują na to aby pojazd miał skrzydła lub jakiekolwiek widoczne źródło napędu.

Oczywiście należy tu zauważyć, że sam fakt iż nie zdołano zidentyfikować tego pojazdu, nie powinien być traktowany jako dowód za którąkolwiek z wersji. Równie dobrze, może to być tajna ziemska technologia, lub pojazd należący do innej cywilizacji, która odwiedza naszą planetę. Trudno byłoby uwierzyć, że był to drugi dron, ponieważ prędkość z jaką wleciał i wyleciał z kadru, była zdecydowanie zbyt duża. Z dużą dozą pewności, można powiedzieć, że nie był to pojazd cywilny.

 

Tym co zdecydowanie wyróżnia ten incydent na tle wielu innych, jest bardzo dobra jakość nagrania. Przywykliśmy już do poddawania w wątpliwość ujęć UFO o wątpliwej jakości. W tym wypadku, kamera zamontowana na dronie, ukazała nam ten tajemniczy obiekt w nieporównywalnie lepszym obrazie. Niestety wciąż był on zaledwie plamą przemykającą przez obiektyw.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj