Niezwykłe odkrycie marsjańskiego orbitera! Zlokalizowano coś co wygląda na rozbity statek kosmiczny

Kategorie: 

Źródło: UFOvni2012 na youtube.com

Na powierzchni Marsa odkryto osobliwy obiekt o szerokości 182 metrów. Bazując na jego kształcie oraz umiejscowieniu na powierzchni czerwonej planety, część z ufologów sugeruje, że możemy mieć doczynienia z pojazdem obcej cywilizacji. Nie da się ukryć, że marsjańskie anomalie to nic nowego dla dzisiejszej ufologii i nie byłby to pierwszy rzekomy relikt odnaleziony na Czerwonym Globie.

Wspomniana fotografia rzekomego statku kosmicznego, pochodzi z 16 października 2000 roku i została wykonana przez bezzałogową sondę kosmiczną NASA Mars Global Surveyor. Na początku listopada 2006, po prawie 10 latach pracy, kontakt z sondą został przerwany w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Na dzień dzisiejszy, trudno stwierdzić czy tajemniczy obiekt nadal znajduje się w tym samym miejscu obecnie, a jeśli tak, to w jakim jest stanie? Weryfikacja tego znaleziska może być bardzo trudna biorąc pod uwagę, że wymagałaby ona załogowej misji na Marsa lub przynajmniej skierowania w stronę anomalii jednego z marsjańskich łazików.

Zresztą fotografia z 2000 roku to nie jedyne intrygujące obrazy z powierzchni Marsa. Sporej dawki emocji dostarcza łazik Curiosity, który regularnie dostarcza tysiące nowych zdjęć przedstawiających anomalie występujące na powierzchni tej poblikiej Ziemi planety. Większość z nich jest tłumaczona jako zwykłe pareidolie, czyli doszukiwanie się kształtów w przypadkowych skutkach erozji skał, ale czy to wyjaśnienie ma dać odpowiedzieć na wszystkie pytania?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaco

"Większość z nich jest

"Większość z nich jest tłumaczona jako zwykłe pareidolie, czyli doszukiwanie się kształtów w przypadkowych skutkach erozji skał..."

przeczytalem ten kawalek jako "...zwykle pier***enie..." Smile

Portret użytkownika b@ron

dowodzi to niezbicie że na

dowodzi to niezbicie że na pustyni w nevadzie bądź grenlandi nie występuje sam piasek, a zdarzają się formacje skalne ... co osobiście mnie w najmniejszym stopniu nie dziwi ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj