Niezwykłe odkrycie w Izraelu - kobieta szaman otoczona 86 żółwiami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy pracujący w Galilei w północnym Izraelu odkryli grób kobiety sprzed około 12 tysięcy lat. Archeolodzy twierdzą, że jest to miejsce pochówku szamanki, ponieważ szczątki ludzkie otaczają kości zwierząt.

 

 

Oprócz szkieletu szamanki, w grobie odkryto ludzką nogę, skrzydło orła, kości lamparta, a także 86 skorup żółwi.

 

Ustalono, że kobieta przeżyła na ziemskim padole 45 wiosen. W życiu cierpiała na rozmaite choroby, więc wyglądała zapewne bardzo niezwykle. Na pewno była także niewielkiego wzrostu.

 

Naukowcy twierdzą, że jest to grób, należący do kultury natufijskiej, która istniała około 10 tysięcy lat przed naszą erą.
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika qpa

Ale brednie. Oczywiście

Ale brednie. Oczywiście wszyscy wtedy zyli max 45 lat a większość w przedziale 15-30. Kłamstwa i manipulacje. Nie powinno się tu takich postów wrzucać bo ludziom nieświadomym się w głowach miesza 

Portret użytkownika El Koto

Powyższe 2 syjonistyczne w

Powyższe 2 syjonistyczne w wykonaniu kabal-bacaj komentarze mają na celu lekceważącą likwidację świata duchowego i dawnych przed-religijnych wierzeń - ta wiem - to wasze marzenia syjonistów - masz tu żydu nr 1 i nr 2 fotkę tego co czeka na ciebie w krzakach albo w zbożu, wiec nie bardzo wiem którędy będziesz uciekał do izrahella gdy we wsi będą stacjonowali moskale, z naturą nie ma dyskusji, jest drapieżna pożera i wysrywa ot taka kolej rzeczy, bez filozofowania.

https://s25.postimg.org/6nhywdsu5/czarownica.jpg

Portret użytkownika Cabaj

Niewielkiego wzrostu a wielce

Niewielkiego wzrostu a wielce potrzebująca...to normalne.Pewnie była "odchylona"i dopuszczała do siebie te żółwie...i w końcu 86 sztuk wykończyło ją w żółwim tempie...a może zdechła z glodu.Być może po żółwiej orgii użyła jeszcze skrzydła orła i kości lamparta...a w desperacji "zapakowała"se ludzka noge.Powinni kopac głebiej...byc moze odkopali by fleta mamuta.

Portret użytkownika baca

86 skorup żołwi... szamanka..

86 skorup żołwi... szamanka... niewielkiego wzrostu...

biedna szamanka, zginęła na posterunku podczas pełnienia obowiązków służbowch...

wygląda na to, że małe kobiety w ogóle nie powinny się zabierać za mycie wielkich stert talerzy...

Skomentuj