Niezwykłe rysunki w chińskiej bazie lotniczej zainteresowały internautów!

Kategorie: 

Źródło: Pixabay/Google

Użytkownicy portalu reddit zainteresowali się niedawno zdjęciem satelitarnym jednej z chińskich baz wojskowych. Internauci zwrócili uwagę na zbiór tajemniczych okręgów zbudowanych w losowych miejscach naokoło wojskowego lotniska. Niektórzy sugerują nawet że jest to sposób na komunikację z przedstawicielami innych cywilizacji.

Powód dla którego chińskie wojsko zdecydowało się na stworzenie tych figur jest jednym z głównych pytań zadawanych przez internetową społeczność. Użytkownicy reddita zaproponowali wiele teorii mających uzasadnić ich istnienie, choć narazie każda z nich może być zgodna z prawdą.

Jeden z nich zaproponował na przykład iż są to cele do kalibracji satelit. Bardzo podobne kształty są odnajdywane na terenie Stanów Zjednoczonych po dziś dzień choć zgodnie z naszą obecną wiedzą, tego typu konstrukcje były wykorzystywane pomiędzy 1959 i 1972 rokiem. A więc obecnie są one mocno przestarzałe.


Target X47, w Casa Grande. Pierwszy cel w systemie Corona Satellite Calibration Targets

Należy też zwrócić uwagę na fakt, że systemy kalibracji nie były ustawiane w losowych miejscach a raczej stanowiły coś w rodzaju regularnej siatki. Mając to na uwadze, o wiele sensowniejszym wydaje się być rozwiązanie, zgodnie z którym są to znaki dla przelotujących samolotów, helikopterów lub nawet dronów.

Użytkownik RedCapt_Skyhawk zasugerował iż mogą to być tory do ćwiczeń jazdy dla wojskowego personelu. Twierdził on, że uczestniczył w takich kursach i stosowane w nich tory wyglądają bardzo podobnie. Zwrócił jednak uwagę na fakt, że kształty obserwowane w Chinach mają być znacznie większe niż to co miał on okazję widzieć. O ile więc wierzymy w jego zeznania czy możemy uznać te formacje za poprostu znacznie większą wersję torów do ćwiczeń?

Oczywiście są też i tacy którzy utrzymują że te niezwykłe formacje to metoda komunikacji Chińczyków z przedstawicielami obcych cywilizacji. Domyślnie uważają oni więc, że jest to coś w rodzaju geoglifów z Nazca a ich rolą jest zwrócenie na siebię uwagi potencjalnych obserwatorów z kosmosu. To wyjaśnienie brzmi najbardziej fantastycznie, choć biorąc pod uwagę jak niewiele wiemy na temat odkrytych tam kształtów, wykluczenie go z miejsca jest zdecydowanie przedwczesne.

Tym samym, internet po raz kolejny natrafił na coś niezwykłego. Coś co jest na tyle trudne do wytłumaczenia, że każde możliwe wyjaśnienie wydaje się niekompletne. Czy jest to więc placówka przeznaczona do kalibracji satelit? A może ośrodek badań nad tajną technologią lub tor do nauki jazdy? Każde dostępne wyjaśnienie wliczając w to hipotezę o Obcych sprawia, że całe to znalezisko staje się jeszcze bardziej interesujace.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Kiedyś gdy zaczynałem badać

Kiedyś gdy zaczynałem badać to całe towarzystwo międzynarodowe to myślałem, że tacy jak Icke przesadzają, teraz uważam, że tacy jak Icke czasami nie trafiają dokładnie w sedno, ale na pewno nie przesadzają ! Jak państwo troszkę tylko pogrzebiecie w korzeniach organizacji międzynarodowych, to wyłoni się przed wami świat 100% międznarodowego okultyzmu, i to na każdym kroku, to całe zbiorowisko międzynarodowych organizacji jest zbiorowiskiem czysto okultystycznym, razem z ich budynkami i całą sztuką poświęconą okultyzmowi i magii Abaddona. Ta najnowsza budowla w centrum Nowego Jorku po prostu potwierdza istnienie ciągle działających organizacji Thule, one oczywiście zmieniły nazwy, ale to są ciągle te same zasady i ta sama nadrzędan istota, w którą jak już wiecie wierzył Hitler !

Prawdziwa wiara Hitlera - video do artykułu na Argonauta.pl

https://vimeo.com/259479445

Nie bez powodu ufolog Joe Jordan przeprowadził badania UFO wzięć, gdzie okazało się, iż ufonauci reagują tylko gdy błagamy Jezusa Chrystusa o pomoc, na nic innego nie reagują, niczego się nie obawiają, prawdopodobnie dlatego, że część z nich jest nasieniem Nachasza..., tylko moc Jezusa Chrystusa może uratować nas przed całą machiną zła międzynarodowej szajki okultystycznych zboków którzy wysadzili wierze WTC...

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8&t=5s

Szkoda że dzisiejszy PiS tak mocno zabrnął w to całe bagno, stając się wydmuszką i pomagierem, albo żyrantem filantropowców !

Polskie marionetki NWO realizują bez naszej wiedzy szatański plan !

https://www.youtube.com/watch?v=eK6RRxn7UNU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Chiny tak jak inne państwa są

Chiny tak jak inne państwa są zaangażowane w okultyzm, musimy o tym pamiętać. Do tego wszystkiego dochodzą istoty nadprzyrodzone, które pochodzą z różnych poziomów anielskiej hierarchii, bo to nie jest tak, że jest tylko jeden rodzaj istot innowymiarowych, sama Biblia informuje o kilku rodzajach aniołów. Pismo święte ma w tej tematyce o wiele więcej do przekazania niż podejrzewamy, zresztą dziwnym by było gdyby Święta Duchowa Księga ludzkości nie informowała o istotach z innego wymiaru ! Zaawansowani mędrcy i znawcy Pisma nazywają aniołów-byty innowymiarowe tajemniczym zwrotem "substancja" ! "

"Pismo Święte oznaczyło wszystkie substancje niebiańskie dziewięcioma wyrazistymi imionami, a nasz boski inicjator podzielił je na trzy hierarchiczne stopnie, zawierające z kolei trzy chóry. Pierwszy (…) zawsze stoi przy Bogu i jest, zgodnie z tradycją, ściśle z nią zjednoczony, bardziej niż wszystkie inne stopnie i komunikuje się z Nim bez pomocy pośredników (…) Drugą hierarchię formują (…) Władze i Panowania, i Moce, a trzecia i ostatnia z hierarchii niebiańskich obejmuje Aniołów i Archaniołów, i Zwierzchników. „Pisma teologiczne” Pseudo-Dionizy Areopagita. Ów szczegółowy podział na rzędy i zadania, według którego każdy anioł ma właściwe sobie zadanie i właściwe sobie miejsce w rzędzie, jest nam nieznany. „Suma Teologiczna”, tom 8,  św. Tomasz z Akwinu

http://popotopie.blogspot.com/2018/05/starozytne-kosmiczne-papirusy-czesciowo.html

[Serafini, Cherubini, Trony] tworzą własną i całkowicie jednorodną hierarchię. Są one absolutnie czyste nie tylko dlatego, że są wolne od wszelkiej świeckiej zmazy i splamienia, ani też dlatego, że są pozbawione wszystkich ziemskich wyobrażeń, ale z tej przyczyny, że zupełnie nieskalane, wznoszą się ponad każdą mądrość i ponad wszystkie niższe stopnie świętości (…) są pełne najwyższego światła, przenoszącego każdą niematerialną wiedzę, i są nasycone w stopniu, w jakim jest to możliwie, kontemplacyjnym oglądem pierwszego i ponadsubstancjalnego, jaśniejącego w Trzech Osobach Piękna, które jest źródłem wszystkiego piękna (…) One są również doskonałe nie tylko z racji oświecenia tą wiedzą, która pozwala im, punkt po punkcie, wyjaśnić różne boskie tajemnice, ale dlatego, że z pełni ich przebóstwienia najpierwszego i najbardziej wzniosłego dostają najwyższe, bo właściwe Aniołom, zrozumienie Bożych dzieł (…) Jest to ten święty zastęp, który nieskażonymi oczami ogląda rozliczne i najbardziej uświęcające wizje, jest oświecany prostymi i bezpośrednimi blaskami i syci się boskim pokarmem." „Pisma teologiczne” Pseudo-Dionizy Areopagita

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj