Niezwykłe światła na niebie zostały uwiecznione nad Rumunią

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Cztery świetliste obiekty były widziane na niebie nad rumuńskim miastem Deva. Obserwacja miała miejsce późnym wieczorem i mocno wystraszyła obserwujących ją świadków. Podobno, tajemnicze światła śledziły ich samochód w drodze do domu.

Zdarzenie miało miejsce 7 października 2017 roku i trwało około 15 minut. Jej świadkowie twierdzą, że początkowo widać było jedynie 4 jasne obiekty wyraźnie wyróżniające się na tle zachmurzonego nieba. Anonimowy przechodzień natknął się na to zjawisko podczas odbierania swojego dziecka od niani. Obiekty były widziane przez niego, jego syna oraz również przez jego sąsiadów już po powrocie do mieszkania.

Świadek porównał zachowanie i lot obiektów do ogromnych świetlików. Jak twierdził, obiekty poruszały się wzdłuż ulicy którą się przemieszczali co może sugerować, że podążały ich śladem. Mężczyzna zgłosił obserwację organizacji MUFON gdzie otrzymała ona numer 87782. Bez wątpienia, uwiecznione zjawisko jest dość interesujące, ale czy ma ono związek z pojazdami obcych cywilizacji? Czy może raczej jest to błędna interpretacja naturalnego zjawiska którego natury poprostu nie znamy?

Nagranie 1, 2, 3

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

"anonimowy przechodzień

"anonimowy przechodzień odebrał dziecko od niani" - taaaa.... w Rumuni cyganów odbierających dzieci z policyjnej izby zatrzymań musi być całkiem sporo skoro nawet Marsjanie zwrócili na to zjawisko uwagę...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Toutankhamon

Mnie tez niedawno sledzily

Mnie tez niedawno sledzily dwa swietlne obietkty, w formie swiatel. Juz mialem nadzieje na spotkanie 3-stopnia kiedy nad nimi pojawily sie inne, niebieskie tym razem, migajace...Dwoch ufoludkow pachnacych alkoholem rozwialo moje sny o obcych cywilzacjach.........

Portret użytkownika Homo sapiens

Dla mnie większa część dobrze

Dla mnie większa część dobrze udokumentowanych świateł UFO to istoty zmiennokształtne, inaczej hylemorficzne. W języku duchowym mogą to być "Ponadświatowe Intelekty" albo "Niebiańskie Intelekty". Przybywają do naszej rzeczywistości z ich świata. Nie wiemy jakie mają cele, ale literatura duchowa o nich trochę mówi. Część może być Watchersami-Obserwatorami, a część nadzorcami opisanymi w Biblii jako: "Trony, Panowania, Władze i Zwierzchności",  inne mogą tu kombinować i prowadzić działania przeciwko rodzajowi ludzkiemu. Tak czy inaczej nad nimi jest Bóg YHWH, którego muszą się słuchać wszyscy, gdyby im nakazał coś albo zabronił czegoś, w starożytności nazywano ich "bogami"... „Przemówił Pan, Bóg bogów, i zawezwał ziemię„(Ps 49:1). Podobnie było w przypadku św. Faustyny gdy szatani chcieli ją zaatakować. Niestety Duch Święty przebywający w jej ciele odstraszył ich na dobre.

Super Stwórca był dawniej w starożyrtności nazywany "Prabytem", jest niewyobrażalny i jest najbardziej starożytną Istotą ! Tak o nim piszą mędrcy: "Z tego powodu, w Piśmie, Ten, któiy jest prawdziwie Prabytem, pomnaża się wraz z każdym poczęciem bytu i słusznie jest opiewany jako Ten, który był, który jest, który będzie, który stał się, który staje się i który stanie się. Dla tych, którzy myślą poprawnie o rzeczach boskich, wszystkie te określenia oznaczają, zgodnie z wszelkim pojmowaniem, samo ponadsubstancjalne bycie i przyczynę wszystkich bytów, które gdziekolwiek istnieją. Bo nie jest tak, że On jest tym, a nie tamtym, że istnieje w jakiś jeden sposób, a w inny nie, lecz jest wszystkim jako przyczyna wszystkiego, współposiadając i przedposiadając w sobie wszelki początek i kres wszystkich bytów, i jest ponad wszystkim, istniejąc ponad bytem, wcześniej niż wszystko, co jest." Tajemne Pismo Święte jest bardzo zagadkowe i mistyczne...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj