Niezwykłe światła nad Irakiem -znaki apokalipsy

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W serwisie społecznościowym Twitter pojawiły się zdjęcia niezwykłego fenomenu, który miał miejsce nad Irakiem. Niektórzy sugerują, że to biblijny znak końca czasów wskazujący na rychła apokalipsę.

 

Obszar nazywany dzisiaj Irakiem to miejsce gdzie powstała pierwsza znana nam ziemska cywilizacja. Znaczenie terytorium między Eufratem a Tygrysem jest duże nawet dzisiaj i wybuchają tam kolejne krwawe wojny.

[ibimage==23798==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nikt nie wie do końca, co rozbłysło na niebie nad Bagdadem. Niektórzy sugerują, że to tak zwane chińskie lampiony, ale każdy sam musi ocenić, czy to rzeczywiście biblijne znaki, czy też nadinterpretacja ludzi przerażonych rozwojem wypadków na świecie.

[ibimage==23801==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

Apokalipsa nie jest ani dla

Apokalipsa nie jest ani dla wierzących ani dla niewierzących. Jest ona wybawieniem dla ludzkości od cierpienia, niesprawiedliwości, okrucieństwa, męki, manipulacji, propagandy... Od dawna na nią czekam. Gdybym miał możliwość zdetonowałbym bombę atomową aczkolwiek lepszym pomysłem jest śmierć bezbolesna poprzez pewne substancje.

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

To bardzo przykre, że umarła

To bardzo przykre, że umarła w Tobie matka nadzieja. Nie wiesz co pisane jest na koncu drogi i czasem jeden błysk szczęścia oświetla całe cierpiące życie.
 Wiem co mówię i spójrz jeszcze raz przez swoje ciemne okno wypatrując tego błysku...
Mówi człowiek, który nigdy sie nie poddał... i wygrał...swoje dziecko...

Portret użytkownika TheTruth

Nie tworze nowego pokolenia i

Nie tworze nowego pokolenia i nie mam zamiaru. Jestem odpowiedzialny za to co robię. Mam trzeźwe spojrzenie na dzisiejszą rzeczywistość w porównaniu do Ciebie. Wystarczy wszystko dobrze przeanalizować by wiedzieć co dzieje się na prawdę a co nie.

Portret użytkownika pilip123

aaah, to ty, juz cie pamietam

aaah, to ty, juz cie pamietam psycholu. dalej z tym samym bełkotem?
szkoda ze twoi rodzice tego 'motta zyciowego' nie wyznawali. tylko nie bierz to jako obraze, o nie. to jest przeciez zgodne z tym co wypisujesz w komentarzach.
szkoda.
 

Strony

Skomentuj