Niezwykłe świetliste Orby zostały zauważone na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Rolnicy z rejonów południowej Ukrainy twierdzą, że mają niepodważalny dowód na istnienie obcych cywilizacji. Dowodem tym ma być nagranie tajemniczych świetlistych Orbów, które pojawiły się na niebie pod koniec września.

Według świadków z miejscowości niedaleko Odessy, obiekty te miały unosić się na niebie przez około 15 minut. Na materiale wideo widać jak kule formują coś na kształt samolotu. Tajemnicze obiekty utrzymały się w tej formacji przez jakiś czas, po czym, jeden po drugim, zaczęły spadać z nieba.

Co ciekawe, nawet ukraińskie Ministerstwo Obrony Narodowej wydało komentarz na ten temat. Stwierdzono w nim, że jest to jedynie rezultat ćwiczeń wojskowych przeprowadzanych w tamtym czasie w rejonie, a NOLe to jedynie cele testowe. Odpowiedź ta jest bardzo lakoniczna ale bez wątpienia będzie wystarczająca dla większości mieszkańców okolicznych wiosek. Czy jednak możemy mieć pewność, że rząd Ukrainy nie ukrywa czegoś więcej?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

K*rwełe, trza zacząć kosy na

K*rwełe, trza zacząć kosy na sztorc przekuwać i inaksze oręże zaczynać gromadzić, choćby gazrurę tylko, bo te udające "naród" "słowiański" chazarsko-mongolskie pierd*lce gotowe uznać, że to bandercwel i szuchujewycz z upadlińskich zaświatów wrócili co by ich znowu na Lachów poprowadzić Sad ...!

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Kolejne "Niebiańskie

Kolejne "Niebiańskie Intelekty"... nawyższa cywilizacja to chrześcijańska cywilizacja, bo żadna inna nie ma praw tak ludzkich jak nasza ! Nie wiemy jakie prawa posiadająinne cywilizacje anielskie i skąd one je mają, czy też od Boga YHWH, nasza cywilizacja chrześcijańska pochodzi od Boga i jest najwspanialszą.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj