Niezwykle szybkie UFO uchwycone na transmisji na żywo

Kategorie: 

Źródło: LMX2001

7 sierpnia 2020 roku, użytkownik LMX2001 obserwował transmisję na żywo z kamery internetowej St Ives Hayle Beach w Wielkiej Brytanii. Nie doszukiwałsię w niej niczego niezwykłego a jedynie miał ochotę obejrzeć zachód słońca. Dziwnym trafem zauważył tam dziwne jasne światło unoszące się nad morzem.

Światło nagle przesunęło się w lewo z dużą prędkością, po czym gwałtownie zatrzymał się w miejscu. Po zakończeniu manewru ponownie unosi się w powietrzu aż wreszcie wystrzeliwuje w niebo i znika z kadru.

Niestety, ale biorąc pod uwagę iż mamy tu doczynienia z nagraniem na żywo przyjęcie z miejsca iż film nagrany przez LMX2001 nie został zmodyfikowany jest dość trudne do weryfikacji. Najpewniej nikt inny nie nagrywał tego co działo się na ekranie, a więc zjawisko to można z łatwością uznać za fałszerstwo bądź też błędnie zinterpretowaną obserwacje drona. O tym co wydaje się wam bardziej prawdopodobne zadecydujcie już sami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika luki121

Tylko ciasne umysły odrzucaja

Tylko ciasne umysły odrzucaja fenomen ufo.Jest zbyt duzo relacji i filmow ze spotkan aby miec watpliwosci co do odwiedzin naszej planety przez  obcych przybyszy z odchlani  kosmosu.Jedynie cel tych odwiedzin i powod ukrywania tego przed nami, jest tajemnica. Nasza planeta posiada swietne warunki do zycia a tego niewiele jest raczej w kosmosie i jest niezwykle cenne.Zycie z natury jest expansywne wiec te odwiedziny to raczej nic dobrego dla nas ,tak mysle.

Skomentuj