Niezwykle szybkie UFO zaobserwowane w Norwegii

Kategorie: 

Źródło: Jesper Adolfsson

Z racji rozpowszechnienia się cywilnych dronów wiele z obserwacji UFO zaczęło być przypisywane obserwacjom tego typu pojazdów. Niemniej jednak zjawisko zaobserwowane 1 lipca 2018 roku w Norwegii zdecydowanie nie należy do tego typu grupy. Jest tak choćby dlatego, że zostało ono uwiecznione z użyciem drona.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Trollstigen nad jedną z miejscowych dróg. Niezidentyfikowany obiekt latający dosłownie przemknął przed obiektywem przelatującego w tej okolicy drona. Sam obiekt poruszał się z niesamowitą prędkością, którą zdecydowanie przewyższała możliwości cywilnych pojazdów powietrznych.

Warto chyba zauważyć iż jakość wykonanego nagrania zdecydowanie przewyższa większość z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. W dalszym ciągu trudno wykluczyć czy zjawisko z Norwegii nie jest rezultatem fałszerstwa lub błędnej interpretacji obserwacji jakiegoś zwierzęcia. Niemniej jednak zgodnie z obecną wiedzą, wiele wskazuje na to iż mamy doczynienia z potencjalnym zjawiskiem UFO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Zjawisko Rods jest

Zjawisko Rods jest potwierdzone lecz nie wytłumaczone przez środowisko naukowe. I tylko kompletny kretyn może temu zaprzeczać, albo troll. Nie jest to żaden Jezus w ufo, byt duchowy itp. P.s nie będę się modlił do Maryji dziewicy:)

kolo21

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli pańtwo dają radę sobie

Jeśli pańtwo dają radę sobie ze świadomością że Oni istnieją, to może zainteresuje was artykuł o naszej sytuacji, pt.: Cywilizacje duchowe – Ilu Polaków znajdzie się w spichlerzu ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Paweł

ty oszukujesz sam siebie

ty oszukujesz sam siebie swoimi chorymi teoryjkami bez poparcia np o hybrydach czy krasnalach w ufo,chłopie nawiedzony.Tak poza tym sam się wkopałeś dodając fotkę która definitywnie okazała się fałszerstwem ufo-sekty z Włoch,zamilcz.

Skomentuj