Niezwykle szybkie UFO zostało dostrzeżone nad Pałacem Buckingham

Kategorie: 

Źródło: Sky News Live

Tysiące osób zgromadziło się w Wielkiej Brytanii podczas weekendu Platynowego Jubileuszu, aby uczestniczyć w obchodach 70. rocznicy objęcia władzy przez królową Elżbietę II.  Jedno z nagrań z tego wydarzenia pokazuje jednak coś nietypowego.

Wielu obserwatorów z całego świata miało okazję obejrzeć wyczyny Royal Air Force (RAF) i innych akrobatów lotniczych. Uważni obserwatorzy, zauważyli jednak że na drugim planie, kryje się coś więcej. Mowa o niezidentyfikowanym obiekcie latającym, który doslownie przemyka po niebie tuż za samolotami brytyjskiej armii.

 

Dziewięć samolotów zespołu akrobacyjnego przeleciało nad Pałacem Buckingham, tworząc za sobą linię czerwonego, białego i niebieskiego dymu.  Po bliższym przyjrzeniu się, niektórzy widzowie zauważyli dziesiąty obiekt lecący po niebie, przypominający szybko poruszającą się kulę. Z pewnością, nie wyglądała ona na drona,  a nawet wydawała się otoczona jakimś polem energetycznym. Trudno uwierzyć, że cywilny pojazd mógłby poruszać się szybciej od wojskowych maszyn. Póki co nie zaproponowano wyjaśnienia dla tego dziwacznego incydentu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj