Niezwykłe UFO nad miastem Guadalajara w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające niezwykły obiekt wypatrzony nad meksykańskim miastem Guadalajara. Obserwacja została dokonana w godzina popołudniowych czasu miejscowego, 3 lipca 2014 roku.

 

Obiekt znajdował się na dużej wysokości, ale czujny świadek dysponował kamerą z dużym zoomem i stabilizacją obrazu. Dzięki temu udało się wykonać kilka niezwykłych ujęć przedstawiających coś, co teoretycznie nie powinno się znajdować nad meksykańskim niebem.

[ibimage==22004==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie ma oficjalnie na naszej planecie pojazdu zdolnego do takiego ruchu. Początkowo obiekt wygląda jak wielobok składający się z wielokrotności ośmiu boków, ale potem widać wyraźnie, że obiekt zaczyna wyświetlać na spodzie jakieś symbole.

[ibimage==22005==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obserwacja pozostaje bez nawet jednego choćby najbardziej żenującego wytłumaczenia. Jest to po prostu kolejny dowód na to, że nie wszystko co dzieje się nad naszymi głowami da się racjonalnie wytłumaczyć.

[ibimage==22006==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SasakiKUJO

Endor to ty nie daj się

Endor to ty nie daj się zwieść -,- Bo sory, ale mózg trochę przyćmiła ci religia.. kosmici i Jezus są ze sobą w jakiś sposób powiązani, a przecież posiadają oni potęzną wiedzę o wszechświecie. Są to po prostu byty, tyle tylko, że znacznie rozwinięte i mądrzejsze od nas prymitywnych ludzi. Więc nie możesz założyć, że są czymś złym, równie dobrze całą ludzkość możnaby nazwać złą .. W kosmosie są zarówno te istoty, które do nas nic nie mają i te, które chcą nad nami przejąć kontrolę Smile

Portret użytkownika Endor

Ufo mogą robić cuda by zwieść

Ufo mogą robić cuda by zwieść ludzi, mogą wygniatać trawy ale to nie służy ludziom, tylko Jezus i Maryja jest dobrem dla ludzi !
Już u samego początku XIV wieku – zimą 1300 roku – cud eucharystyczny miał miejsce w Cebreiro w Hiszpanii. Tam również kapłan – benedyktyn – od dawna powątpiewał w rzeczywistą i substancjalną obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W zimowy wieczór chciał szybko, w samotności odprawić Eucharystię. Gdy zobaczył, że do kościoła Santa Maria la Real wszedł Juan Santín, chłop z niedalekiej wioski, nie był zadowolony. Benedyktyn wiedział, że w jego obecności nie będzie mógł szybko i niedbale odprawić Mszy św.
 
W czasie Przeistoczenia zamiast skupić się na cudzie, który właśnie dokonywał się na ołtarzu, zaczął w duchu wyrzucać chłopu, że przyszedł do kościoła. Wówczas Hostia zamieniła się w rękach kapłana w Ciało, a wino – w czerwony płyn, który przypominał Krew! Co więcej, było go tyle, że wylewał się z kielicha i nasączył korporał!
 
Jakby tego było mało, drewniana figurka Madonny, która znajdowała się w kaplicy, pochyliła głowę w geście adoracji! Wtedy kapłan padł na kolana i powtórzył za niewiernym Tomaszem: „Pan mój i Bóg mój!”.
 
W XV wieku przez Cebreiro, które leży na francuskiej drodze pątniczej do Santiago de Compostela, przechodziła królowa Izabela I Kastylijska. Kiedy dowiedziała się o cudzie, kazała sobie pokazać jego pamiątki, które były przechowywane w tabernakulum: w kielichu i na patenie. Królowa poleciła wykonanie specjalnego relikwiarza, w którym umieszczono w ampułkach Cudowną Krew z kielicha cudu i Hostię Ciała z pateny. Jak głosi legenda, królowa Izabela chciała zabrać z sobą relikwie, ale konie odmówiły posłuszeństwa. Relikwie i pamiątki po cudzie zostały więc w Cebreiro i tam można je oglądać.
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika mati13

Mi to wygląda na jakis

Mi to wygląda na jakis statek. Juz nazisci kombinowali ! I rządy nadal kombinują szczegolnie USA jak stworzyc najpoteżniejszy statek na swiecie troche lat mineło i wiele nie wiemy co tam zmajstrowali i skad czerpią pomysły .

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

Strony

Skomentuj