Niezwykłe UFO zaobserwowane na nocnym niebie nad wioską w Indiach

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Indiach zaobserwowano dziwny świecący obiekt poruszający się tam i z powrotem nad jedną z wiosek. Widok był tak niezwykły, że przyciągnął znaczną uwagę mediów w tym kraju.

 

Intrygujące widowisko odbyło się podobno w niedzielny wieczór w wiosce Kanglatongbi, gdzie liczni świadkowie zaobserwowali ciekawą anomalię na nocnym niebie. Jednej osobie udało się sfilmować dziwaczną scenę, a następnie nagranie stało się popularne w indyjskich mediach społecznościowych. Nagranie wideo pokazuje UFO unoszące się tam i z powrotem, podczas gdy zdziwieni widzowie próbują dowiedzieć się, co widzą.

 

Być może ze względu na bardzo dużą internetową popularność tej obserwacji UFO, incydent ten był stale relacjonowany w indyjskich mediach, które odtwarzały wideo i zastanawiały się, czym mógł być obiekt. W związku z tym kanały telewizyjne przeprowadziły następnie wywiady ze świadkami zdarzenia i powiedzieli, że zaobserwowali obiekt, który opisali jako jasny, świecący obiekt o średnicy około 2,5 metra.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika anioly-nieba.pl

to co jest fajne to to że

to co jest fajne to to że Hindusi jest Wiara dana od bogów zachowana trochę dodanie fałszywego mroku. Hindusi jest kult tego co się widzi trzecim okiem malowanym czczoną formą dodatkowego widzenia w zagłębieniu się w głębokiej Wierzę to że świat ufo to że jest to też świat Jezusa. I słyszenie niedopuszczana jeszcze nieuznawana przykrywana jak przykrywanie życia pozaziemskiego jak ciemne siły Żydzi gdzie są wszędzie kontrolują naukę do czasu schizofrenia rodzaju pozaziemskiego Plejadianie I Inni wybierają do kontaktu spotykanie się z energią godności od których ten kontakt pochodzi jak ciemnoniebieski brunet długowłosy bez zarostu Shiva 

Skomentuj