Niezwykłe UFO zaobserwowane nad Szkocją

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

10 lutego, nad Szkocją poajawił dziwny obiekt. Jeden ze świadków zdołał uwiecznić telefonem komórkowym coś, co rzeczywiście wygląda na UFO.

Początkowo sugerowano, że to nagranie wykonano w Normandii we Francji, ale ostatecznie rozpoznano, że niezidentyfikowany obiekt zarejestrowano nad szkockim Edynburgiem.

Rzekome UFO przez kilka minut pozostawało w powietrzu po czym zniknęło nagle. Nie można wykluczyć, że zarejestrowano po prostu przelot dużego drona, ale nie wygląda to na typowy bezzałogowy pojazd, zatem nie można wykluczyć, żadnej możliwości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

To też może być prawdą.Że

To też może być prawdą.Że jesteśmy pod butem obcej cywilizacji, i program podboju kosmosu to bujda.Cokolwiek wzniesie się na określoną wysokość, zostaje zestrzelone.I dlatego NASA robi fake, z lotami i całym tym programem.I dlatego mamy poczucie nieralności świata jaki nam przedstawiają.

kolo21

Portret użytkownika Leon

Tak sobie myślę skoro William

Tak sobie myślę skoro William Tompkins ujawnił prawdę o obcych cywilizacjach i Nasze miejsce w galaktyce to po co mamy się fascynować zamazanymi zdjęciami UFO. Prawda jest taka że jesteśmy poddanym społeczeństwem bez prawa rozwijania programów kosmicznych, a określenie ziemi i ich mieszkańców ''LABORATORIUM'' jest całkiem na miejscu.

Skomentuj