Niezwykłe wydarzenie na chińskiej ulicy, nagle pojawił się bardzo szybki świetlisty obiekt

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kamera telewizji przemysłowej śledząca jedno z chińskich skrzyżowań zarejestrowała 18 marca bieżącego roku, coś zaskakującego. Na nagraniu widać auta i motocykle oczekujące na przejazd. W pewnym momencie nastąpiło coś niezwykłego.

 

Mniej więcej w 43 sekundzie filmu, na ułamek sekundy pojawia się coś, co przemyka przez to skrzyżowanie z prędkością, której nie powstydziłby się obdarzony specjalnymi mocami superman.

Obiekt przemknął po łuku i z perspektywy CCTV wyglądał na świetlisty. Stojący na światłach świadkowie zauważyli ten przelot i na nagraniu widać, że świadkowie żywo gestykulują usiłując zrozumieć z czym właśnie mieli do czynienia. To pytanie jednak pozostaje bez odpowiedzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Ściama. Światło, choć

Ściama. Światło, choć intensywne, nie odbija się na niczym. Przemknęło między skuterem, a samochodem i nie pozostawiło na nim choźby drobiny odblasku. Fizyki nie oszukasz. Ktoś wykorzystał filmik z innym kontekstem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika abc

O co chodzi z oceną

O co chodzi z oceną komentarzy ??!! Dlaczego komentarzy, które mają dużo plusów nie mogę również splusować (przycisk nieaktywny) ,a jedynie zminusować , a te które mają dużo minusów mogę jedynie splusować ??!!

Strony

Skomentuj