Niezwykle zaawansowana technologia zaginionej starożytnej cywilizacji !

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

W poniższym tekście przedstawię państwu, moim skromnym zdaniem, niezwykle wiarygodne fakty wskazujące na użycie w zamierzchłych czasach maszyn zdolnych zdzierać skałę w sposób niedostępny nawet dzisiejszej technice. W mojej ocenie są to szokujące odkrycia, oczywiście wiele osób jest już z tematem obeznana, lecz dla licznych stać się mogą one niecodziennym odkryciem, a i dla wtajemniczonych może będzie to ciągle ekscytujące doznanie.

W związku z tym, że granit jest skałą o budowie jawnokrystalicznej, zbudowaną w dużej części z kwarcu, którego ilość dochodzi czasami aż do 60%, był on cenny dla starożytnych pod względem nieznanych nam, często tajemniczych właściwości.

Starożytni kamieniarze, w tym i egipscy, najbardziej cenili kamień szlachetny, który obecnie nazywamy czerwonym lub różowym granitem, był wydobywany z kamieniołomu w Aswan znajdującego się w południowym Egipcie, starożytni kamieniarze bardzo cenili ten materiał, z którego wyrabiali rzezby, obeliski, płyty zdobnicze, kolumny, ołtarze itp...

Jak wspomniałem granit zawiera bardzo duże ilości kwarcu, co czyni go niezwykle twardym marteriałem gdybyśmy chcieli zacząć go obrabiać. Pojawić się musi pytanie jakim sposobem i jakimi narzędziami starożytne cywilizacje kształtowały tą skałę, na skalę która nawet dzisiaj w wielu odkrytych miejscach i artefaktach wydaje się zadziwiać ?! Jak dynastyczni Egipcjanie mogli stworzyć te wszystkie kamienne dzieła za pomocą dłut wykonanych z brązu lub kamiennych młotków ?!

Poniższe zdjęcie przedstawia dolerytowe kamienie wystawione w kamieniołomie, by stały się naukowym dowodem, mającym nas zmylić co do historii dawnych cywilizacji. Wielu archeologów WIERZY, że były one użyte jako "narzędzia" do drążenia głębokich kanałów w granitowej skale, nawet do głębokość 3 i więcej metrów ! Te "narzędzia" starożytnych kamieniarzy miały według ewolucjonistów posłużyć do zdzierania twardej skały granitowej, by następnie można było tak ukształtowane masywne bloki skalne wydobyć i zastosować podczas wznoszenia budowli.

[ibimage==22663==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Inżynier Christopher Dunn wraz z ekspertem egiptologiem Stephenem Mehlerem oraz innym znanym egiptologiem Markiem Lehnerem, przeprowadzili eksperyment z użyciem tych tzw. kamiennych "narzędzi", starali się tak nimi "pracować" by wydobyć część skały granitowej z podłoża, jednak spełzło to na niczym.

Kolejne zdjęcie to miejsce gdzie według egiptologów Rzymianie, Grecy i prawdopodobnie Egipcjanie drążyli specjalne nacięcia w skale, by następnie wkładać w nie namoczone drewniane kliny, a te rozsadzały skałę w określonym miejscu, co jeszcze nie jest niczym niezwykłym.

[ibimage==22664==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Następna fotografia pokazuje coś co wykracza moim zdaniem daleko poza możliwości dynastycznej cywilizacji Egipcjan, coś co nawet wykracza poza możliwości technologiczne obecnej cywilizacji ! Zielone strzałki pokazują miejsca zastosowania "zdzieracza energetycznego", oraz krawędzie powstałe po jego stosowaniu:
[ibimage==22665==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Na prawo, na ścianie gdzie są zielone strzałki, możecie zobaczyć ślady żłobień w granitowej skale. Inżynier Dunn zakłada, że są to ślady jakiegoś rodzaju maszyn, czegoś w rodzaju "taśmowego ścieracza", zamocowanego do dzwigowego ramienia, na przykład starożytnej koparki.
[ibimage==22666==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Brien Foerster wysnuł jeszcze inną teorię na temat sposobu zdzierania skały przez tajemniczą cywilizację (Noego?). Według niego była to "technologia wibracyjna", jakiś rodzaj urządzenia energetycznego naruszał krystaliczną powierzchnię skały, tworząc mikro-eksplozje kwarcowego lub innego materiału skalnego.
 
Dalszą część tego artykułu mogą państwo przeczytać na moim blogu, pod tym adresem, zapraszam:
 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Aby pojąc po czym został taki

Aby pojąc po czym został taki ślad obróbki na scianie gdzie są zielone strzałki,musicie odrzucić wszystko co znacie stosowane do podobnych celów.A już "tresura "wyobraźni inżynierska zaprowadzi was tylko w ślepy zaułek.Patrząć na pozostawioną ścianę wyobraźcie sobie moment w którym była on jeszcze monolitem z urobkiem.Osoba która dokonywała przecięć przemieszczała się wzdłuż ściany i dokonywała cić z góry na dół ręcznym narzedziem które cięło skałę niczym masło,dlatego widać coś jak taśmy o szerokości około 0,5 m biegnące pionowo.Po czym taki ślad by powstał przekładając to na co co znacie?.Wyobrażcie sobie ogromną bryłę miękiego masła i wźmijcie drut do robienia swetrów a potem zagłębijcie go w masło i tnijcie aż do podstawy.Ślad cięcia będzie identyczny jeśli nie zrobicie dla swojej reki prowadnicy aby ona przemieszczała się bez drgnięć.Teraz odszukajcie reliefy ze starożytnego Sumeru i zwróćcie uwagę na przedmiot w dłoni uniesionej,trzymany przez te osoby na nim.Przypomina kształem gesie jajo a jego powierzchnia jest pokarbowana jak szyszka.W dugiej opuszczonej ręce maja mały kuferek.Jest to zestaw który jest narzędziem i bronią.Ta szyszka to piróg(dla żartu dano wam natchnienie ,abyście tak nazwali popularne polskie danie;najpierw pirogi co ewulowało do pierogów)a kuferek to zasilacz.Do pracy na zakresie gdzie on stanowi nóż do inihilacji wiązań atomowych,potrzebna jest skupiona i zogniskowana wiązka,dlatego jest  stosunkowo krótka ,jak wyżej podałem długości druta do robienoia swetrów. Ślady cięcia skały z urządzenia działającego na tej samej zasadzie ale już nie ręcznego,odnajdziecie w kamieniolomie w pobliżu Petry.

Portret użytkownika Monolitek

Już wiadomo, że nawet sławna

Już wiadomo, że nawet sławna kryształowa czaszka została wykonana swego rodzaju dźwiękiem, rezonansem podobnie jak rozbija się kamienie nerkowe ultradźwiękami. Nie ma co się dziwić że te technologie sa ukrywane. wcgodził bys przez kazdą scianę gdzie byś chciał  :). Więc nie b ędą mówic ci przecież jak to zrobic... A tu w linku posłuchaj sobie coś ciekawego tylko włóż słuchawki albo podłącz większe głośniki niż w laptopie bo nic nie zrozumiesz. To też zostało zrobione specjalnie aby nie wszyscy wiedzieli o co chodzi...- http://youtu.be/6m0UuEI3duU

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Osoby które stawiają minusy a

Osoby które stawiają minusy a nic nie maja do powiedzenia aby obalić jakieś twierdzenie,przypominają kogoś kto wchodzi do cudzego pokoju,psuje powietrze i daję nogę,zanim dostanie w dziób.Jedyne co  usprawiedliwia takie postępowanie to wpis ,który "nie trzyma się kupy":Brak logicznego ciągu.

Portret użytkownika Roskosmos

I tak nikt nie dojdzie do

I tak nikt nie dojdzie do tego kto to wyrzeźbił i z czyją pomocą. Ja bym to wysadził w powietrze i jeżeli kosmici to zrobili to przylecą z powrotem i się wkurzą na nas. To będziemy wiedzieć wówczas że to oni.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Io600

Po pierwsze skąd są te

Po pierwsze skąd są te zdjęcia i co przedstawiają? Pisząc w ten sposób można przyrównywać efekty działań ludzkich do efektów geologicznych. Skąd pewność, że nie jest to wpływ geologiczny, albo atmosferyczny? Czy to nie było tak, że zobaczyłeś zdjęcie skały i wyobraziłeś sobie wielką koparko-zrzynarkę? Bo ja sobie wyobraziłem zupełnie co innego.. To chyba na tym nie polega. Nie przekazujesz informacji tylko przypuszczenia i domysły i łączysz te domysły z czymś, co lubisz, np. z biblią, potopem itp. Należałoby też napisać dlaczego wg Ciebie taki efekt na skale nie może być geologiczny/atmosferyczny. Jako naukowiec, geolog, archeolog, sejsmolog i meteorolog powinieneś bez problemu napisać trzy zdania na ten temat. 

Portret użytkownika Arkatch

"technologia wibracyjna" Co

"technologia wibracyjna"
Co wy macie z tymi wibracjami? Głodnemu chleb na myśli?

Dodatkowo czemu mieszasz cywilizację starożytnego Egiptu (patrz na tagi) z tą żydowsko-klerykalną księgą?! Pogódź się z tym że piramidy nie mają nic wspólnego z tą jedyną słuszną księgą!

 
 

Portret użytkownika MONSTER

Niestety jesteś w dużym

Niestety jesteś w dużym błędzie uważając że przekaz Biblii nie ma nic wspólnego z piramidami. Upadli Aniołowie czyli Czuwający Nieba byli mieszkańcami Ziemi, przyczyniając się tym do powstania wszystkich wspaniałych budowli. Wszystkie racjonalne hipotezy opisujące powstanie tych artefaktów, mają zawsze jedno rozwiązanie-pomoc z zewnątrz. Niestety jedynym dowodem na pomoc ludzkości w tamtych czasach jest opis ze Starego Testamentu gdzie Czuwający nauczają ludzi techniki, astrologii, astronomi i innych dzidzin.

Strony

Skomentuj