Niezwykłe zdarzenie w USA! Pracownica kostnicy zaszła w ciążę z trupem

Kategorie: 

Źródło: https://www.youtube.com

Nekrofilia to poważne zaburzenie, które zazwyczaj objawia się tym, że osoba żarliwie pragnie ciała zmarłego. Wbrew pozorom nie jest to nowe zjawisko, a wspominano o nim już w starożytnych egipskich pismach. Sytuacja jaka spotkała pracownicę jednej z amerykańskich kostnic jest jednak dość niezwykła. Uprawiająca seks z trupem kobieta zaszła z nim w ciąże.

Wspomniane zdarzenie miało miejsce w Missouri. Felicity Marmaduke, pracownica kostnicy miejskiej spełniała swoje obowiązki znakomicie. Z biegiem czasu okazało się jednak, że kobieta odczuwała dzikie podniecenie w kontaktach ze zmarłymi mężczyznami. Z racji stałego dostępu do "świeżych" zwłok, dewiantka zaczęła przekładać swoje intymne marzenia na rzeczywistość. Któregoś dnia Felicity szaleńczo pożądała 38-letniego nieboszczyka.

 

Niestety dla kobiety, nie dostrzegła ona że zwłoki miały erekcję pośmiertną. Kilka tygodni po tym akcie pracownica zdała sobie sprawę, że spóźnia się jej okres. Początkowo uważała że jest to jedynie przypadek, ale dla bezpieczeństwa zakupiła test ciążowy. Jak się okazało, kobieta spodziewa się dziecka.

 

Felicity Marmadyuk przyznała się swojemu ginekologowi, że nie miała nikogo od dawna, a jedynym partnerem był ten martwy facet. Lekarz poinformował policję o tym, co usłyszał. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano zatrudnioną w kostnicy dziewczynę. Została oskarżona o nekrofilię, a także o zbezczeszczenie zwłok. Teraz ciężarna musi zapłacić grzywnę w wysokości 250 tys. dolarów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Poprawcie mnie jeśli się mylę

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydawało mi się, że po śmierci wszystkie komórki, oprócz niektórych skóry (rosnące włosy i paznokcie), także umierają? Czyli nawet jeśli temu trupu by się zdarzyło spuścić to raczej nawskutek jakichś procesów gnilnych, i żywych plemników by tam nie miało prawa być...

 

Portret użytkownika WR

Po ok 5 minutach umierają

Po ok 5 minutach umierają komórki mózgowe inne po kilku godzinach a włosy paznokcie rosną nawet po 1-2 miesiącach ,plemniki w pochwie zależnie  od warunków giną po 1-2 dobach ale jeśli mogą być zamrażane i "żyć" kilkanaście lat to i w jądrach gdzie są produkowane i mają sprzyjające warunki schłodzone żyją dłużej nie wiadomo po ilu godzinach od śmierci był ten stosunek u nas 1-2 godziny trzymają do wychłodzenie i zabierają z domu do zakładu pogrzebowego .

 

Portret użytkownika taki_ja

Najciekawsze w tej informacji

Najciekawsze w tej informacji jest to, że w 2010 roku, jako pierwszy, o sprawie, która miała miejsce w USA, szeroko rozpisywał się ugandyjski dziennik (bez podawania źródła oczywiście). Od tego czasu jeden goowniany portal odpisuje te informację od drugiego i koło się toczy. Tallin jest chyba ostatnim "autorem", który o tym jeszcze nie "napisał"

Strony

Skomentuj