Niezwykłe zielone światło zarejestrowane w Yellowstone

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Oto niezwykłe nagranie przedstawiające zapis jednej z kamer internetowych śledzących park narodowy Yellowstone. Jak wiadomo pod nim znajduje się kaldera jednego z największych i najbardziej niebezpiecznych na Ziemi superwulkanów. Wideo przedstawia jakiś niezwykły obiekt zielonego koloru pojawiający się nagle na horyzoncie.

 

Na nagraniu można zobaczyć najpierw jaśniejący obiekt, który lata w okolicy gejzerów, a po chwili widać zielonkawy błysk, który pojawia się tylko na ułamek sekundy Jest jednak wyraźnie widoczny. Oczywiście nie ma żadnego oficjalnego wyjaśnienia dla tego fenomenu.

 

Od razu pojawiły się teorie, wedle których obszar Yellowstone doświadcza takich samych dziwnych zdarzeń jak inne wulkany świata. Niezidentyfikowane obiekty latające w okolicy dużych stratowulkanów były widywane wielokrotnie. Tego typu obserwacje mogą być typowe również dla okolic kalder wielkich superwulkanów.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mezzerschmitt

Jeśli to kamera do zdjęć

Jeśli to kamera do zdjęć nocnych to chyba nikogo nie zszokuję stwierdzeniem, że światło nie jest zielone, a jest to efektem noktowizji. Po drugie- zaraz po 'rozbłysku' skondiną przyspieszony film urywa się. Może to być zatem księżyc przebijający się przez warstwę chmur. Dziękuję, dobranoc.

Portret użytkownika Znawca

Te istoty kontrolują rządy i

Te istoty kontrolują rządy i polityków, dlatego wszyscy chcą robić roboty i inne rzeczy do wojny. Admin informuje nas na ZnZ o tym jak google robi roboty dla armii, dlatego warto pokazać co to jest google !
[ibimage==26524==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
[ibimage==26525==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
UFO to demony z innego wymiaru
https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Wakaajmw

Zgadzam się no ale przecież

Zgadzam się no ale przecież zawsze możemy liczyć na zdanie naszych ekspertów od zjawisk niewytlumaczalnych:) BTW,może sami coś zapprezentujcie skoro potraficie tylko szydzic z czyichś wypocin.Ciepło pozdrawiam Smile

Portret użytkownika zibi1973

W szkole za daleko nie

W szkole za daleko nie zaszłem ideału nie będzie jak u niektórych, 3 lata temu to liter na klawiaturze szukałem to myślę że jest postęp,błąd to bardziej zrobiłem trafiając na przegrodę nosową pare milimetrów w bok myślę że moje grono mi wybaczy,jestem tylko człowiekiem,a nawet jakbym zrobił sto błędów czy iksami pisał,najważniejsze że wiadomo o co chodzi,cyganie podpisują się iksami a jeżdżą nowymi autami,domy mają jak pałace,myślisz że wszyscy kradną,jednego co takiego widzę to zbiera złom z wystawek,z góry przepraszam za błąd, nie powinien się powtórzyć,będę szlifował aż do śmierci poprawki   http://www.fotosik.pl/zdjecie/9f36c71adbc7bad4                                                                                                  

Strony

Skomentuj